Міжнародні новини: телеграф

Потрапив у аварію – лікуєшся безкоштовно

Туреччина. В країні набув чинності закон, що передбачає безкоштовне надання медичної допомоги постраждалим внаслідок дорожно-транспортних пригод. Причому йдеться і про місцевих жителів, і про іноземців. Так само неважливо, чи є у людини страхування, чи навіть готівка. Жертву зобов’язані відвезти до приватної або державної лікарні та надати всю необхідну медичну допомогу на безоплатній основі. Рахунок за лікування оплачуватиме турецький бюджет. 

Конфіскація для покійника

Італія. Фінансова гвардія країни заарештувала майно покійного лідера Лівії Муаммара Каддафі на суму близько 20 мільйонів євро. Під арешт, зокрема, потрапив готельний комплекс та землі на невеликому італійському острові Пантеллерія, розташованому в Середземному морі за 100 кілометрів від Сицилії. Також нагадаємо, що наприкінці березня італійська влада конфіскувала активи сім’ї Каддафі на суму понад мільярд євро. Серед вилучених активів були, зокрема, 1,25% акцій одного з найбільших італійських банків “Unicredit” (еквівалентно 611 мільйонам євро), 2,1% промислової групи “Finmeccanica” (41 мільйон), 0,58% акцій енергетичного концерну “Eni” (406 мільйонів), 0,33% акцій компаній автомобільної групи “Fiat” (53 мільйони), а також акції футбольного клубу “Ювентус”. 

“Осуохай” у прямому ефірі

Росія. Якутське телебачення запустило в ефір навчальну програму для бажаючих освоїти національний танець “осуохай”. Основна ідея полягає в тому, щоб навчити якутів правильно виконувати національний танець, аби 23 червня всі бажаючі змогли станцювати його в одному місці й встановити світовий рекорд для Книги Гінесса. Захід буде присвячено до святкування Исиаха, якутського Нового року. “Осуохай” – масовий хоровод, який люди водять, взявшись за руки. Танець починають із лівої ноги, а рухатися потрібно в напрямку Сонця. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
25.4570 / 4.06MB / SQL:{query_count}