Далакян озвучив плани

Артем мріє про об’єднання поясів

Український боксер Артем Далакян розповів про підготовку до боїв, плани на майбутнє і можливих суперників. За словами боксера, він хоче об’єднати пояси IBF і WBO, а про перехід в іншу вагу поки не замислюється.
“Об’єднання поясів? У моєму випадку чималий ризик, десь 50 на 50, якщо об’єднувати пояси з іншими категоріями. Один чемпіон світу в IBF – Моруті Мталане – раніше був моїм спаринг-партнером, і через кілька місяців взяв пояс. Другий – англієць Чарлі Едвардс по лінії WBO, який допомагав мені готуватися до захисту. Тобто два володарі поясів – мої минулі спаринг-партнери. Так, я їх добре знаю, але також добре і вони вивчили мене”, – цитує Далакяна Obozrevatel.com. – Є можливість боксувати з кимось із них і об’єднувати пояси. Але команда Мталане, наскільки мені відомо, відмовилась від бою, а ось з Едвардсом зараз тривають переговори. Подивимося, чи погодяться, чи ні, сам не знаю.
Це все дуже круто і реально зробити, і я з великим бажанням прийму такий бій. Знову ж таки, неважливо, де він відбудеться – буде круто боксувати як в Україні, так і в Англії, наприклад.
Думаю, найближчим часом вже буде конкретика. На цей момент я тренуюся 1-2 рази на день, в легкому режимі, набираю форму. І чекаю вже конкретної інформації про бій: буде це об’єднавчий бій або ж черговий обов’язковий захист”.
Перед тим, як перейти в більш важку вагову категорію, Артем Далакян намір зміцнити свої позиції в найлегшій вазі.
“Наразі я про це не думаю, тому що в першу чергу працюю над метою об’єднати ще 1-2 пояси. Хочеться зміцнитися в нинішньому статусі і здобувати пояси за іншими версіями. Як тільки вийде завоювати ще 2 пояси, а, може, і об’єднати всі 4, тоді можна вже замислитися над іншим. Тобто треба “вичавити” максимум тут. А так я вже дивився на боксерів двох вищих категорій, спостерігаю за ними помаленьку. Але про перехід буде вирішуватися явно пізніше”, – заявив боксер.
“Стати абсолютним чемпіоном у цьому році? Це все реально і може бути здійснено. Але головне, щоб інтерес збігався і у моїх суперників, щоб вони також хотіли об’єднувати. Якщо ж чемпіони світу за іншими версіями, грубо кажучи, будуть сидіти у себе вдома і тільки захищатися, то нічого не вийде. Так можна хоч рік, хоч два тупцювати навколо, але пояс не забереш. Тут дуже багато нюансів, все залежить від мети багатьох людей. Моя мета – об’єднувати, але у когось може бути по-іншому”.
Нагадаємо, що в останньому бою Далакян нокдауном переміг домініканця Грегоріо Леброна, зумівши захистити свій титул. Завоював титул чемпіона українець 24 лютого минулого року, перемігши американця Браяна Вілорію.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7016 / 4.07MB / SQL:{query_count}