Перша нагорода на фестивалі

Біатлоніст Степан Кінаш здобув бронзу на зимовому ЄЮОФ

фото: НОК України
Біатлоніст Степан Кінаш здобув першу нагороду для України на ХIV зимовому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який триває в місті Сараєво та Східному Сараєво (Боснія і Герцеговина).
В індивідуальній гонці на 12,5 км українець на чотирьох вогневих рубежах припустився лише одного промаху, продемонстрував хорошу швидкість на дистанції і став володарем бронзової медалі престижного форуму.
“Безумовно, дуже радий здобуттю бронзової нагороди. Це не “золото”, але також непоганий результат. Перед сьогоднішньою гонкою не думав про результат, а налаштовувався добре виконати свою роботу. Задоволений, що мені це вдалося.
Сьогодні біглося дуже добре, лижі йшли чудово. Хочу подякувати нашій сервіс-групі та тренерам! Гонка склалася для мене непогано, але припустився помилки, тому є над чим працювати й далі”, – прокоментував свій виступ прес-службі НОК України Степан Кінаш.
Нагадаємо, що в рамках Європейського юнацького олімпійського фестивалю змагаються понад 900 юних спортсменів віком від 13 до 17 років з 46 країн Старого Світу, які визначають найсильніших у восьми видах спорту.
Українська команда представлена 22 спортсменами у п’яти дисциплінах: гірськолижному спорті (4), біатлоні (8), лижних гонках (4), фігурному катанні (2) та шорт-треку (4).
Європейські юнацькі олімпійські фестивалі були започатковані у 1990 році за ініціативи президента Міжнародного олімпійського комітету Жака Рогге, який тоді очолював Європейський олімпійський комітет. Тоді було ухвалено рішення про проведення раз на два роки зимових та літніх Європейських юнацьких олімпійських фестивалів (ЄЮОФ). Представники України під егідою Національного олімпійського комітету беруть участь з 1993 року (в 1991 році українські спортсмени виступали у складі збірної команди CНД). Починаючи з 1993 року, на зимових та літніх ЄЮОФ юними олімпійцями було здобуто 185 медалей – 58 золотих, 66 срібних та 61 бронзову нагороди.
Європейські юнацькі олімпійські фестивалі – гарна школа для майбутніх перемог. У різні роки учасниками були: олімпійська чемпіонка Олена Підгрушна (біатлон), призерка чемпіонатів світу та Європи з біатлону Анастасія Меркушина (біатлон), учасники Олімпійських ігор Ярослав Паніот (фігурне катання), Дмитро Мицак (гірськолижний спорт) та інші.
ЄЮОФ сповідує філософію дорослих Ігор, окрім олімпійської атмосфери, яку відчувають юні спортсмени – починаючи від екіпірування і закінчуючи церемонією нагородження, тут присутні всі традиційні атрибути найголовніших стартів чотириріччя: естафета вогню та його запалення, підняття прапора, церемонія відкриття та закриття Фестивалю, допінг-процедури тощо.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6628 / 4.08MB / SQL:{query_count}