День хокею у Львові

“Галицькі Леви” зіграли матч проти канадських військових

фото: galhockey.com.ua (Євген Кравс)
Цими вихідними, мешканці міста Львова та його гості відзначили День хокею. Головною подією свята став матч, в якому взяли участь “Галицькі Леви”, спільно з представниками збройних сил Канади (операція “ЮНІФАЄР”), який відбувся на ковзанці біля Ратуші.
Матч в основний час завершився з рахунком 6:6, а в серії буллітів фортуна посміхнулася українцям, що взяли реванш за минулорічну поразку в зустрічі, приуроченій Дню Канади. Свою майстерність також продемонстрували вихованці місцевої хокейної школи.
Як повідомляє прес-служба ЛМР, усіх охочих могли також пограти в хокей та почастувати традиційний канадський кленовий сироп.
“Я дуже дякую нашим канадським колегам за таку ініціативу, яка дає змогу разом пограти та ще краще себе зрозуміти. Насправді, ви нам дуже сильно допомагаєте. Сьогодні для України є непростий час, але в спільній праці, у спільній боротьбі ми завжди перемагаємо,” — привітав учасників заходу заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

 “Популяризація здорового способу життя — це крок до здорового майбутнього. Я вітаю всіх присутніх із Днем хокею у Львові. Нехай сьогодні і в майбутньому перемагає лише дружба”, — приєднався до привітань представник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, полковник Олексій Красюк.
Представник операції “ЮНІФАЄР”, підполковник П’єр Леру, подякував місту Львову та Академії сухопутних військ за те, що вони організували цю подію і дозволили поділитися любов’ю до хокею з львів’янами.
"Канада любить хокей. Ми дійсно дуже любимо грати в хокей і дуже раді бачити, що Україна теж любить грати в хокей. Спасибі, що дозволяєте поділитися нашою любов'ю до хокею”, – зазначив підполковник П'єр Леру.
Нагадаємо, що операція “ЮНІФАЄР” — це місія канадських Збройних Сил, які працюють разом зі Збройними Силами України для їх модернізації. Учасники операції “ЮНІФАЄР” працюють у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки поблизу міста Яворів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.5308 / 4.07MB / SQL:{query_count}