Гроші для баскетбольних збірних

НОК залучив 1,25 мільйона гривень на підготовку українських баскетболістів

Завдяки ефективній співпраці з Олімпійською солідарністю Міжнародного олімпійського комітету, Національному олімпійському комітету України вдалося залучити 1 млн 250 тис. гривень для підготовки жіночих та чоловічих збірних України з баскетболу до Ігор ХХХІІ Олімпіади 2020 року в Токіо, повідомляє офіційний сайт НОК України. Ці кошти будуть спрямовані на тренувальні збори, а також участь у міжнародних змаганнях протягом 2019 – 2020 років.
“Ігрові види спорту в нашій країні мають велику популярність. Вірю, що нашим командам по силах пробитися до олімпійського Токіо. Зокрема, вселяють надію стабільні успіхи наших баскетбольних збірних 3х3.
Ми прекрасно пам’ятаємо “срібний” виступ на І Європейських іграх-2015 та “бронзовий” тріумф на минулорічному чемпіонаті Європи наших дівчат, а також гарний здобуток на чемпіонаті світу-2017 українських хлопців, які стали третіми. Впевнений, ці кошти, залучені Національним олімпійським комітетом від міжнародних партнерів, дозволять нашим збірним успішно подолати олімпійську кваліфікацію і вдало виступити на Олімпійських іграх-2020”, – зазначив президент НОК Сергій Бубка.
Нагадаємо, що раніше в рамках співпраці з Олімпійською солідарністю МОК Національному олімпійському комітету України вдалося суттєво збільшити кількість щомісячних стипендій для провідних спортсменів України, які готуються до Токіо-2020. Замість 12-ти стипендій, які передбачаються для НОКів світу, для України їх виділено відразу 30. Загальний бюджет програми, що триватиме з січня 2019 року до серпня 2020-го складе близько 6 мільйонів гривень.
“Дуже приємно, що Україна має високий авторитет і повагу в світовому олімпійському русі. Вдячний Олімпійській солідарності МОК за таку важливу підтримку українського спорту та олімпійців”, – наголосив Сергій Бубка.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6895 / 4.07MB / SQL:{query_count}