“Шаховий Гетьман” для львів’ян

Львівські гросмейстери Василь Іванчук і Анна Музичук стали лауреатами конкурсу “Шаховий Гетьман” як найкращий шахіст і найкраща шахістка України 2017 року

Лауреатів цього конкурсу визначають шляхом персонального голосування, в якому беруть участь лише українські гросмейстери.
Кожен гросмейстер називає п’ятірки найкращих у чоловічих і жіночих шахах. За перше місце номінант отримує 10 балів, за друге – 7, за третє – 5, за четверте – 3, за п’яте – 1.
У конкурсі “Шаховий Гетьман” – 2017 Іванчук набрав 212 балів (13 опитаних поставили його на перше місце, четверо – на друге, дев’ятеро – на третє і троє – на четверте), Музичук набрала 338 балів (31 перше місце і чотири других). Загалом у нинішньому опитуванні брав участь 61 (!) гросмейстер.
Лауреатів “Шахового Гетьмана” Федерація шахів України визначає вже 13-ий раз. У чоловіків вісім разів лауреатом ставав Василь Іванчук, двічі – Павло Ельянов (Харків) і Руслан Пономарьов (Київ), один раз – Антон Коробов (Харків). У жінок шість перемог на рахунку Катерини Лагно (зараз представляє Росію), по дві в Анни Музичук, Наталії Жукової (Одеса) і Анни Ушеніної (Харків), одна у Марії Музичук (Львів).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.5601 / 4.33MB / SQL:{query_count}