Уболівай за наших!

Розклад виступу українських спортсменів на Зимовій Олімпіаді в Пхьончхані

фото: GettyImages

Вид спорту

Дисципліна

Час

Спортсмен

10 лютого

Біатлон

Спринт 7,5 км, жінки

13.15

Валентина Семеренко, Юлія Джима,
Олена Підгрушна, Ірина Варвинець, Анастасія Меркушина, Віта Семеренко*

Лижні гонки

Скіатлон 7,5 км класичним стилем + 7,5 км вільним стилем, жінки

9.15

Марина Анцибор, Тетяна Антипенко

Санний спорт

Чоловіки на одномісних санях

12.10 – заїзд 1, 13.55 – заїзд 2

Антон Дукач,
Андрій Мандзій

11 лютого

Біатлон

Спринт 10 км, чоловіки

13.15

Сергій Семенов,
Дмитро Підручний, Артем Прима,
Володимир Семаков, Артем Тищенко*

Гірські лижі

Швидкісний спуск, чоловіки

4.00

Іван Ковбаснюк

Лижні гонки

Скіатлон, 15 км класичним стилем + 15 км вільним стилем, чоловіки

8.15

Олексій Красовський, Андрій Орлик

Санний спорт

Чоловіки на одномісних санях

13.00 – заїзд 3, 13.55 – заїзд 4

Антон Дукач,
Андрій Мандзій

Фристайл

Жінки, могул

12.30 – кваліфікація 2,
14.00 – фінал 1, 14.35 – фінал 2, 15.10 – фінал 3

Тетяна Петрова

12 лютого

Біатлон

Гонка переслідування, жінки

12.10

*

 

Гонка переслідування, чоловіки

14.00

*

Гірські лижі

Гігантський слалом, жінки

3.15 – 1­ий заїзд, 6.45 – 2­ий заїзд

Ольга Книш

Санний спорт

Жінки на одномісних санях

12.50 – заїзд 1, 14.15 – заїзд 2

Олена Стецьків, Елана Шхумова

13 лютого

Гірські лижі

Комбінація, швидкісний спуск, чоловіки

4.30

Іван Ковбаснюк

 

Суперкомбінація, слалом, чоловіки

8.00

Іван Ковбаснюк

Лижні гонки

Спринт класичним стилем, жінки

10.30 – кваліфікація,
13.00 –  чвертьфінали,
13.55 – півфінали, 14.25 – фінал

Марина Анцибор, Тетяна Антипенко

Спринт класичним стилем, чоловіки

11.05 – кваліфікація,
13.25 –  чвертьфінали,
13.05 – півфінали, 14.35 – фінал

Олексій Красовський, Андрій

Санний спорт

Жінки на одномісних санях

12.30 – заїзд 3, 14.15 – заїзд 4

Олена Стецьків,
Елана Шхумова

14 лютого

Біатлон

Індивідуальна гонка 15 км, жінки

13.05

*

Гірські лижі

Слалом, жінки

3.15, 1­ий заїзд, 6.45, 1­ий заїзд

Ольга Книш

Лижне двоборство

Нормальний трамплін/гонка на 10 км

8.00 – стрибки з трампліна,
10.45 – гонка

Віктор Пасічник

Санний спорт

Чоловіки, двійки

13.20 – заїзд 1, 14.40 – заїзд 2

Олександр Оболончик / Роман Захарків

15 лютого

Біатлон

Індивідуальна гонка 20 км, чоловіки

13.00

 

Гірські лижі

Супергігант, чоловіки

4.00

Іван Ковбаснюк

Лижні гонки

10 км вільним стилем, жінки

8.30

Марина Анцибор, Тетяна Антипенко

Санний спорт

Змішана естафета

14.30

Антон Дукач,
Олександр Оболончик / Роман Захарків, Олена Стецьків

Скелетон

Чоловіки

3.20 – заїзд 1,
4.20 – заїзд 2

Владислав Гераскевич

Фристайл

Жінки, акробатика

13.00 – кваліфікація 1,
13.40 – кваліфікація 2

Ольга Полюк

16 лютого

Лижні гонки

15 км вільним стилем, чоловіки

8.00

Олексій Красовський, Андрій Орлик

Скелетон

Чоловіки

2.30 – заїзд 3,
3.45 – заїзд 4

Владислав Гераскевич

Фігурне катання

Чоловіки

3.00 – коротка
програма

Ярослав Паніот

Фристайл

Жінки, акробатика

13.00 – фінал 1, 13.30 – фінал 2, 13.50 – фінал 3

Ольга Полюк

17 лютого

Біатлон

Мас­старт 12,5 км, жінки

13.15

*

Фігурне катання

Чоловіки

3.00 –  довільна програма

Ярослав Паніот

Фристайл

Чоловіки, акробатика

13.00 – кваліфікація 1,
13.45 – кваліфікація 2

Олександр Абраменко

18 лютого

Біатлон

Мас­старт 15 км, чоловіки

13.15

*

Гірські лижі

Гігантський слалом

3.15 – 1­ий заїзд, 5.45 – 2­ий заїзд

Іван Ковбаснюк

Фристайл

Чоловіки, акробатика

13.00 – фінал 1, 13.30 – фінал 2, 13.50 – фінал 3

Олександр Абраменко

19 лютого

Фігурне катання

Танці, коротка програма

3.00

Олександра Назарова/Максим Нікітін

20 лютого

Біатлон

Змішана естафета, 2х6 км жінки + 2х7,5 км чоловіки

13.15

*

Лижне двоборство

Великий трамплін/
гонка на 10 км

12.00 – стрибки з трампліна,
14.45 – гонка

Віктор Пасічник

Фігурне катання

Танці,
довільна програма

3.00

Олександра Назарова/Максим Нікітін

21 лютого

Лижні гонки

Командний спринт вільним стилем, жінки

10.00 – півфінали, 12.00 – фінал

Марина Анцибор, Тетяна Антипенко

 

Командний спринт вільним стилем,
чоловіки

10.45 – півфінали, 12.30 – фінал

Олексій Красовський, Андрій Орлик

Фігурне катання

Жінки

3.00 –  коротка програма

Анна Хниченкова

22 лютого

Біатлон

Естафета 4х6 км, жінки

12.15

*

Гірські лижі

Слалом, чоловіки

3.15 – 1­ий заїзд, 6.45 – 2­ий заїзд

Іван Ковбаснюк

Сноуборд

Паралельний гігантський слалом, жінки

5.00 – кваліфікація

Аннамарі Данча

23 лютого

Біатлон

Естафета 4х7,5 км, чоловіки

13.15

*

Фігурне катання

Жінки

3.00 – довільна програма

Анна Хниченкова

24 лютого

Лижні гонки

Мас­старт вільним стилем 50 км, чоловіки

7.00

Олексій Красовський

Сноуборд

Паралельний гігантський слалом, жінки

5.00 – 1/8 фіналу, 5.30 – 1/4 фіналу, 5.50 – 1/2 фіналу, 5.58 – малий фінал, 6.00 – фінал

Аннамарі Данча

25 лютого

Лижні гонки

Мас­старт класичним стилем 30 км, жінки

8.15

Марина Анцибор, Тетяна Антипенко


* точний склад команди на гонку буде визначатися тренерським штабом або за результатами попередніх змагань.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8806 / 4.9MB / SQL:{query_count}