Завершення епохи

Екс-чемпіон світу в суперважкій вазі українець Володимир Кличко прийняв рішення завершити свою вражаючу кар’єру

Легенда світового і українського спорту Володимир Кличко  виступив iз заявою, в якій поставив крапку в спортивній частині свого життя. “27 років тому я зробив свій кращий вибір – вибрав професію, яка стала моїм життям. Я почав свою подорож у спорті. Обраний шлях відкрив мені світ у буквальному сенсі цього слова. Мало таких країн на Землі, де я не бував. Я вивчив іноземні мови, створив свій бізнес і об’єкти інтелектуальної власності. Я допомагав нужденним, став мотиватором, тренером, менеджером, промоутером, фінансистом. Я став такою людиною, якою прагнув бути. У мене була і є можливість робити так багато завдяки всесвітній популярності спорту, мого таланту в ньому, і найважливіше – завдяки вам, відданим фанатам.
У якийсь момент життя, в силу різних обставин, ми повинні або хочемо перемкнути, так би мовити, нашу активну частину життя і підготуватися до наступної глави, до нових викликів, випробувань, з якими доведеться зіткнутися. Очевидно, я – не виняток із правил. І зараз прийшла моя черга зробити це. Я роблю це з деяким хвилюванням. Але я абсолютно готовий до нових випробувань. Я очікую і сподіваюся, що моя наступна кар’єра, яку я спланував і вже паралельно почав кілька років тому, стане хоча б такою ж успішною, як і попередня.
І наостанок. Замість того, щоб сказати вам: “Спасибі, хлопці, і до побачення”, я хочу запросити вас продовжити цю нову і захоплюючу подорож разом. Зі мною і з брендом “Кличко”. Тільки разом ми креативніше, продуктивністю і творенням, по-справжньому сильніше в усіх відношеннях. Разом ми – рушійна сила”.
Раніше передбачалося, що багаторічний екс-чемпіон світу прийме рішення провести реванш проти Ентоні Джошуа, намічений на 11 листопада цього року в Лас-Вегасі проте українець продовжував зберігати мовчання і відтягував момент рішення, хоча в команді британця не сумнівалися, що другий поєдинок відбудеться. Однак Кличко-молодший повісив рукавички на цвях.
41-річний Володимир Кличко почав свій шлях у професійному боксі одночасно з братом Віталієм у 1996 році. За свою кар’єру українець зумів стати олімпійським чемпіоном (Ігри-1996), а також чемпіоном світу в суперважкій вазі за версіями WBO (2000-2003, 2008-2015), IBF (2006-2015), IBO (2006-2015), WBA (2011-2015).
Більше того, Володимиру вдалося утримувати трон суперважкого дивізіону 9 років і 7 місяців – це другий показник після Джо Луїса (11 років і 8 місяців). Тож можна сміло говорити, що велика епоха братів Кличків завершилася.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7753 / 4.36MB / SQL:{query_count}