Неофіційна поразка

Товариський поєдинок між Україною та Мальтою (0:1) визнаний неофіційним і не піде в залік ФІФА через перевищення допустимої кількості замін

Товариські матчі збірних, що входять у календар ФІФА, вважаються для організації офіційними і за них нараховуються бали до світового рейтингу, проте є і свої вимоги. Україна і Мальта в середу порушили правило за кількістю замін. Їх дозволяється робити не більше шести, тоді як Андрій Шевченко провів десять замін, а мальтійці – на одну менше.
“Матч Україна – Мальта, зіграний 6 червня 2017 року, не може вважатися як офіційний матч національних збірних через те, що було вироблено десять замін. Для офіційних матчів, згідно з правилами, неможливо використовувати більше, ніж шість замін”, – цитує Football24.ua відповідь прес-служби ФІФА.
За інформацією джерела, ФФУ реєструвала цей товариський матч в якості офіційного для ФІФА, але порушення норми замін позбавило його такого статусу. Правда, Україна балів у цій грі не набрала, тож позбавлення статусу не має великого значення.
Нагадаємо, Мальта мінімально обіграла Україну в австрійському Граці, а єдиний гол на 14-й хвилині забив Зак Мускат. Мальтійці здобули першу перемогу за два роки.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7405 / 4.34MB / SQL:{query_count}