Перша “доросла” медаль Кириченко

Два золота, одне “срібло” та три “бронзи” везуть українські дзюдоїсти з турніру серії European Open, який проходив у Бухаресті

фото: EJU
Змагання у важкій вазі серед жінок перетворилися фактично в чемпіонат України. У цій ваговій категорії виступало три українки й усі вони вийшли в півфінал, успішно подолавши кваліфікацію. Вихованка Львівської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №2, студентка філософського факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Василина-Ірина Кириченко в півфіналі взяла гору над італійкою Елізою Марка, в колекції якої вже було на той момент два золота турнірів серії Continentional Open. Основний час суперниці закінчили без оцінок із рахунком 2:2 по “шидо”. Так що третє зауваження, яке отримала суперниця на другій хвилині “голден скор” автоматично означало перемогу вихованки Заслужених тренерів України Андрія Надопта та Араза Тувакова.
У другому півфіналі Галина Тарасова здолала Анастасію Сапсай. У Фіналі Тарасова виявилася сильнішою за Кириченко. Варто відзначити, що для Василини це перша медаль європейських змагань на дорослому рівні.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7243 / 4.34MB / SQL:{query_count}