А судді хто?

Два діючих арбітра УПЛ Юрій Вакс і Анатолій Жабченко потрапили в базу сайту “Миротворець”, який спеціалізується на виявленні людей, що порушують закони України

Обидва арбітра, за даними ресурсу, проживають у Криму, отримали російське громадянство і постійно незаконно перетинали кордон України через закриті пункти пропуску.
Свого часу телеканал 2+2 випустив фільм “Золотий свисток”, де були вказані ці факти, але Федерація футболу України не прийняла ніяких кроків, щоб припинити цю ситуацію. І Вакс, і Жабченко продовжили обслуговувати матчі чемпіонату України, проживаючи при цьому в Криму і добираючись на материкову Україну й назад через Москву.
Незважаючи на те, що на сайті арбітрів України зазначено, що Вакс і Жабченко проживають у Сімферополі, весь минулий сезон їх призначення на матчі УПЛ супроводжувалися географічною приналежністю до Хмельницького.
За даними Sport Arena, Вакс і Жабченко отримали російські паспорти ще в травні 2014 року і абсолютно безкарно порушують законодавство України. Мало того, в ФФУ про це прекрасно знають, але ніякої реакції від нашої Федерації не було. Ще в червні 2015-го року Кабінет Міністрів України регламентував порядок в’їзду та виїзду з території Криму громадян України (постанова 367 від 04.06.2015). Літаючи на гонорари ФФУ з Москви до Сімферополя Вакс і Жабченко порушують цей порядок вже як мінімум 2 роки.
Чим, можливо, загрожує для українських (?) арбітрів потрапляння в базу “Миротворця”? Перш за все, цією базою користуються прикордонники. Вони отримують інформацію про людей, які прибули з Росії, в тому числі за допомогою цієї бази. Перебування в базі “Миротворця” є підставою для більш серйозної перевірки пересування людини через кордон України та Росії.
Варто сподіватися, що серед прикордонників немає штатних співробітників ФФУ, які закривають очі на порушення законів України, а значить у обох арбітрів можуть виникнути проблеми з потраплянням на материкову Україну. Крім того, база знаходиться під постійним моніторингом СБУ, а значить і у цій організації можуть виникнути питання до вказаних арбітрів, і до ФФУ в загальному. Як мінімум буде цікаво, на підставі чого громадяни Росії Вакс і Жабченко продовжують судити матчі української Прем’єр-ліги.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7803 / 4.36MB / SQL:{query_count}