Дерев’янченко оформив чергову перемогу

У середу вранці за київським часом в американському містечку Туніка 31-річний український проспект середньої ваги Сергій Дерев’янченко (10-0, 8 КО) оформив чергову перемогу

фото: boxnews.com.ua
Суперником Сергія був досі непереможений ямаєць Кемал Рассел (10-1, 8 КО), якому все-таки довелося випробувати гіркий смак поразок. Українцю знадобилося для перемоги п’ять раундів.
Перші кілька раундів пройшли в неспішному темпі, боксери придивлялися один до одного. Хоча ямаєць виглядав краще за суперника. Однак поступово Сергій почав нарощувати обeрти, що моментально позначилося на малюнку бою.
У Расселла також були свої моменти, особливо вдалим був його правий крос, однак на тлі Дерев’янченкa, який відповідав серіями ударів, старань ямайця було мало.
Розв’язка відбулася на старті п’ятого раунду. Спочатку Дерев’янченко в одній iз атак потряс суперника, а потім затяжною серією змусив рефері зупинити бій.
“Я був дуже радий поверненню на ринг. І я прекрасно себе почував під час бою. У міру того, як набирав обертів, суперник уже не встигав за мною. Тепер я готовий до зустрічі з будь-ким”, – заявив Дерев’янченко після бою.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8001 / 4.34MB / SQL:{query_count}