Думка міністра

Булатов вважає, що при підготовці до Євробаскету вдалося позбутися корупції

Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов розповів про підготовку до чемпіонату Європи з баскетболу, який Україна має всі шанси прийняти у 2017 році. За словами Булатова, при підготовці до Євробаскету вдалося позбутися корупції.
“У цілому, рішення про проведення турніру прийняте, контракт буде підписаний, фінансові зобов’язання будуть оплачені частково урядом, частково спонсорами. Це рішення може бути змінене тільки у випадку форс-мажору”.
Спочатку планувалося, що чотири об’єкти (у Києві, Дніпропетровську, Одесі та Львові) побудує UBI Ігоря Коломойського, у Донецьку “Кальміус Арену” – Борис Колесніков, а в Харкові будівництвом займеться Сергій Курченко.
“Поки Харків як місто для проведення Євробаскету не розглядається. Переговори з Колесніковим через ситуацію на Донбасі заморожені. Донецьк розглядається як місто для проведення одного з етапів чемпіонату на одній із наших арен, яка потребує косметичного ремонту. У Києві будівництво багатофункціональної арени, крім UBI, веде компанія DeVision Дмитра Буряка. Цей проект не був приурочений до Євробаскету, але якщо буде готовий до 2017 року, то можлива розмова про його використання в чемпіонаті”. 
“Важливо, що ми змінили сам підхід до організації Євробаскету. Попередня влада заклала в бюджет десятки мільйонів на інфраструктуру в Україні та пропаганду Євробаскету за кордоном. Передбачалися створення інтернет-порталу за бюджетні гроші, дорогі PR-заходи тощо. У такий організації низка моментів явно мала в собі корупційну складову. 
Змінивши підхід, ми позбулися її. Ще навесні було зрозуміло, що грошей у бюджеті нема. І найближчим часом навряд чи варто очікувати великих надходжень. Ми провели фінансовий аналіз проекту, круглі столи стосовно залучення зовнішніх (недержавних) ресурсів на добудову інфраструктури, зокрема з міжнародним співтовариством”, – цитує Булатова “РБК-Україна”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6823 / 4.06MB / SQL:{query_count}