“Український сокіл” для найкращих спортсменів Львівщини

Цього тижня відділення НОК України у Львівській області нагородило  найкращих спортсменів травня, червня, липня і серпня 2011-го та їх тренерів.

Цього тижня відділення НОК України у Львівській області нагородило  найкращих спортсменів травня, червня, липня і серпня 2011-го та їх тренерів. Цей захід вдалося провести лише у вересні, бо у переможців улітку був дуже складний графік змагань і їх фактично не було у Львові.
Нагадаємо, що вже впродовж восьми місяців за ініціативи голови відділення НОК України Миколи Кмітя, найкращих спортсменів Львівщини щомісяця відзначають нагородою відділення НОК  України у Львівській області  “Український сокіл”. Авторами нагороди, яку виготовляють вручну (гутне скло), є професори Львівської національної академії мистецтв Олесь Звір та Франц Черняк.
Отож, найкращими спортсменами стали: у травні – Яна Шемякіна, мсмк, аспірантка Львівського державного університету фізичної культури; у червні Дмитро Дем’янюк, мсмк, студент Львівського державного університету фізичної культури; у липні – Олександра Когут, змс України; у серпні – Роман Бондарук, мсмк, студент Львівського державного університету фізичної культури.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4103 / 3.96MB / SQL:{query_count}