Спорт

Вітаємо з перемогою!

Спортсмени “Інваспорту” Львівщини – серед призерів Кубку світу з фехтування на візках

Готуючись до Хорватії

Наступного тижня, а саме 24 березня, в Загребі відбудеться один iз найважливіших двобоїв для збірної України в кваліфікаційному турнірі чемпіонату світу 2018 року проти Хорватії

Дерев’янченко оформив чергову перемогу

У середу вранці за київським часом в американському містечку Туніка 31-річний український проспект середньої ваги Сергій Дерев’янченко (10-0, 8 КО) оформив чергову перемогу

Казка триває...

Сенсаційний чемпіон Англії “Лестер”, який нинішнього сезону бореться в чемпіонаті Англії за виживання, і далі дивує своїми результатами на євроарені – скромна команда виграла свою групу в Лізі чемпіонів, а тепер зуміла по сумі двох матчів обіграти “Севілью”

“Динамо” вже не те...

Останній тур чемпіонату України з футболу змусив знову заговорити про київське “Динамо”. Поразка від кропивницької “Зірки” заклала чергову цеглинку в фундамент не дуже приємної думки. Гранд вітчизняного футболу перестає бути грандом

Історія без історії

Чи став двобій “Барселона” – ПСЖ найкращим матчем сучасності?

Лютий Світоліної

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна провела місяць без жодної поразки, виграла два титули і дебютувала в топ-10

Штраф і дискваліфікація для “Витязя”

Російський боксер Олександр Повєткін відсторонений Всесвітньою боксерською радою (WBC) на невизначений термін і оштрафований на 250 тисяч доларів

Музичук без корони

Львів’янка Ганна Музичук стала срібною призеркою чемпіонату світу з класичних шахів

І лижі не їдуть...

У південнокорейському Пхенчхані – столиці майбутніх Олімпійських iгор, розпочався біатлонний перед­олімпійський тиждень

Габовда у Винниках

Півзахисник Юрій Габовда продовжить кар’єру у винниківському “Русі”

Збірна без спарингу

Збірна України після кваліфікаційного матчу на ЧС-2018 проти Хорватії не буде проводити товариський поєдинок

Шанс для Зозулі

ФІФА дала дозвіл форварду “Бетіса” Роману Зозулі попри перевищення ліміту переходів, щоб змінити клуб

Підгрушна – найкраща у лютому

За підсумками спортивного лютого Національний олімпійський комітет визнав капітана жіночої збірної України з біатлону Олену Підгрушну найкращою спортсменкою місяця

Трансферна активність на прапорці

В Україні закривається трансферне вікно і клуби роблять останні спроби підсилити свої склади

Ганна Музичук у фіналі чемпіонату світу

Стриянка Ганна Музичук продовжує свій переможний поступ на чемпіонаті світу з шахів, який проходить у столиці Ірану. Вчора українка вийшла вже у фінал змагань

Не дожили до весни

Донецький “Шахтар” не зумів пробитися до 1/8 фіналу Ліги Європи. Остання українська команда в цьогорічному розіграші єврокубків за сумою двох матчів поступилася іспанській “Сельті”

Єзерському довірили юнаків

Новим тренером збірної України, сформованої з футболістів 1998 року народження, став відомий у минулому футболіст національної збірної команди України Володимир Єзерський

Львів претендує на матч за Суперкубок

Поєдинок за футбольний Суперкубок України 2017 року може пройти в Одесі, Харкові або Львові

Обережний і досвідчений Кличко

Український екс-чемпіон світу Володимир Кличко (64-4, 53 КО) не дає прогнозів на поєдинок iз володарем поясу IBF Ентоні Джошуа (18-0, 18 КО), але чітко знає, що його чекає в рингу

Ломаченко з призом і планами

Український чемпіон світу у другій напівлегкій вазі за версією WBO Василь Ломаченко продовжує пожинати плоди успішного 2016 року
0.8630 / 4.33MB / SQL:{query_count}