Кабмін і підсумки року: хто найвідповідальніший в уряді Гройсмана

2016 рік для Кабінету Міністрів під керівництвом Володимира Гройсмана можна вважати вдалим: кількість виконаних обіцянок виявилася вдвічі більшою, ніж кількість обіцянок зі статусом “не виконано”

У відсотковому співвідношенні (серед обіцянок, що вже отримали статус станом на 14 грудня) реалізовані зобов’язання становлять 69%. Вивчаючи персональну відповідальність членів уряду, слід подивитися в першу чергу на обіцянки його очільника. Володимир Гройсман виконав 18 зареєстрованих “Словом і Ділом” зобов’язань, при цьому провалив 3, ще 65 обіцянок чиновника перебувають у процесі виконання.
Вивчаючи персональну відповідальність членів уряду, слід подивитися в першу чергу на обіцянки його очільника. Володимир Гройсман виконав 18 зареєстрованих “Словом і Ділом” зобов’язань, при цьому провалив 3, ще 65 обіцянок чиновника перебувають у процесі виконання.
Що ж до підопічних Гройсмана, то тут у лідерах за кількістю виконаних зобов’язань опинилися В’ячеслав Кириленко та Степан Полторак з 13 реалізованими обіцянками на кожного, Арсен Аваков – 12 і Павло Петренко – 11.
Майже ті ж самі обличчя і в антирейтингу за кількістю невиконаних обіцянок. Одноосібним лідером там є Аваков – 9 провалених зобов’язань, другий – Кириленко (5), третій – Ігор Насалик (5).
Поміж міністрів, серед чиїх обіцянок наразі найбільше зобов’язань у процесі виконання, лідирує Павло Розенко: на виконання чекають 38 його обіцянок, йому на п’яти наступає Аваков – 31, наступним іде Петренко – 24.
Втім абсолютні кількісні показники не відображають рівня ефективності міністрів. Якщо ж поглянути на відсоткове співвідношення виконаних і невиконаних обіцянок до загального масиву озвучених зобов’язань, виходить картина, наведена нижче.
Найбільш відповідальними міністрами чинного уряду станом на 14 грудня були міністр молоді та спорту Ігор Жданов (77% виконаних обіцянок), міністр юстиції Павло Петренко (63%), міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак (59%), міністр економрозвитку Степан Кубів (59%), міністр освіти Лілія Гриневич (55%).
Найбільший відсоток невиконаних обіцянок мають міністр агрополітики Тарас Кутовий (56%), віце-прем’єр В’ячеслав Кириленко (35%), голова МВС Арсен Аваков (30%), міністр інформполітики Юрій Стець (29%), віце-прем’єр – міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко (27%).

фото: slovoidilo.ua
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6493 / 4.08MB / SQL:{query_count}