Юні таланти української влади

Потрапляння до лав політичного бомонду — справа тривалої та копіткої роботи, результат накопичення досвіду, навичок і зв’язків. Проте декому вдається скоротити цей шлях, зробивши стрімку політичну або чиновницьку кар’єру ще в досить молодому віці

джерело: slovoidilo.ua
Останнім часом українські можновладці під гаслом вливання “свіжої крові” в лави вищого політичного й державного керівництва неодноразово дивували українців своїми кадровими рішеннями. Останнім таким “відкриттям” стала 24-річна заступниця міністра внутрішніх справ України з питань євроінтеграції Анастасія Дєєва. Про неї добре відгукується очільник українського МВС Арсен Аваков, тоді як громадськості вона відома передусім своїм юним віком і відвертими фото в соціальній мережі.
Дєєва не вважає свій вік непристойно молодим для такої посади, каже, що очікувала такої реакції й обіцяє довести, що вона в МВС недарма. Раніше аналогічним чином суспільство обговорювало потрапляння до списку Радикальної партії Олега Ляшка та обрання народним депутатом Олени Кошелєвої — харківської красуні 1990 року народження, яка начебто була волонтером у військовому госпіталі, хоча цього ніхто не зміг підтвердити. Зате багато хто пам’ятає, як знітилась пані Кошелєва, коли журналісти запитали її про державний устрій України. Власне, цим усе сказано.
Викликало подив призначення головою Одеської митниці Юлії Марушевської — учасниці Євромайдану 1989 року народження, яку взяв під крило Саакашвілі та яка прогнозовано не протрималася на посаді й тижня після звільнення свого впливового покровителя. До списку “юних талантів” входить іще один представник Радикальної партії — Андрій Лозовий. Як і Марушевській, йому лише 27 років, а він уже народний депутат України. Та бентежить навіть не це, а те, звідки в молодого парламентаря, за плечима якого виключно партійна й депутатська робота на місцевому рівні (котра, як відомо, не оплачується), 150 тисяч євро, 800 тисяч гривень, колекція вин, картин, антикварні меблі, дорогі годинники, ікони, а ще мощі XIII століття, які він задекларував? Про інших скандальних молодих політиків дивіться в інфографіці веб-порталу “Слово і Діло”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7542 / 4.08MB / SQL:{query_count}