”Призначили” винним

“Піарник” Захар Чистяков каже, що міліція силою “вибивала” з нього зізнання у зламі сайту Кримської організації Партії регіонів

фото: osvita.mediasapiens.ua (до сайту
На цьому тижні Кримська прокуратура передала до суду обвинувальний акт щодо Захара Чистякова, управляючого партнера PR-агентства “PR і Z” , на якому висить блокування роботи сайту регіонального відділення Партії регіонів. Про це повідомляє “Українська правда”.
Нагадаємо, що масові хакерські атаки на сайти політичних сил та громадських організацій відбулись у жовтні минулого року під час парламентської виборчої кампанії, і торкнулись вони не лише ПР. Зокрема, спочатку 17 жовтня були заблоковані інтернет-сторінки ВО “Батьківщина”, “Фронту змін” та персональні сайти Юлії Тимошенко і Анатолія Гриценка. А після цього вже 28 жовтня, в сам день виборів, хакери атакували сторінки Олександра Турчинова і Арсенія Яценюка, Громадянської мережі ОПОРА, сайт та два виборчі проекти Комітету виборців України, проекти “Інтерньюз-Україна” Electua.org і сайт “Майдан”. 
Зазначимо, що власники більшості із постраждалих не звертались до правоохоронців. Однак така заява надійшла від “регіонала” Анатолія Могильова, голови Ради міністрів Криму. І підозрюваного в атаці на сайт кримських “регіоналів” знайшли швидко.
Чистяков каже, що лише через півроку дізнався, що у матеріалах справи зазначено, що він сам прийшов до СБУ із “явкою з повинною”
“Вся ця історія організована керівником кримського штабу Партії ре­гіонів Павлом Бурлаковим. Я тоді був доволі відомою людиною у Криму і часто виступав з коментарями про те, що штаб ПР працює непрофесійно і окрім адмінресурсу у “регіоналів” немає можливостей для перемоги. Це їх дуже сильно ображало. 18 жовтня минулого року, коли ми гуляли ввечері зі своєю знайомою по Ялті, на нас накинулося 6 осіб, показали якісь посвідчення, заламали руки і відвезли в невідомому напрямку, – розповідає Захар Чистяков сайту “Internet.ua”.
За словами Чистякова, його били по спині і по ногах і вимагати, щоб він зізнався в тому, що зламав сайт Партії регіонів. “Після чого посадили в машину і о другій годині ночі відвезли до головного управління СБУ, де я вже давав свідчення про те, що нібито я сам з’явився туди як свідок, добровільно дав свідчення і віддав всі свої речі”, – зазначає “піарник”.
Захар Чистяков каже, що лише через півроку дізнався, що у матеріалах справи зазначено, що він сам прийшов до СБУ із “явкою з повинною”. Нині він категорично спростовує свою причетність до атаки на сайт ПР. Чистяков розповідає, що  вже було проведено чотири експертизи, але жодна не підтвердила, що його вилучений ноутбук має відношення до злому ресурсу.
Однак справа вже у суді і Захарові Чистякову нині загрожує до шести років тюрми. Дата судового засідання у цій справі ще не визначена.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.3036 / 4.09MB / SQL:{query_count}