Гарант їде – змагань не буде

Через маршрут руху кортежу Віктора Януковича скасували Міжнародний кубок із тріатлону у Києві в День Незалежності

В український столиці 24 серпня мали відбутись міжнародні змагання з тріатлону, олімпійського виду спорту, до якого входять плавання, їзда на велосипеді та біг. Однак на заваді цьому став кортеж Президента.
“6 серпня організаційний комітет Kiev Triathlon Cup отримав лист від Управління державної охорони Президента про неможливість проведення змагань, оскільки трасу, на якій планували стартувати, використовуватимуть як маршрут пересування Президента у День Незалежності України”, – зазначено на сайті змагань.
Організатори заявили, що змінити маршрут не вдасться, адже у столиці погане дорожнє покриття. “У зв’язку з ситуацією, що склалася, змагання Kiev Triathlon Cup скасовують. Усім, хто оплатив стартовий внесок, кошти повернуть зручним для них способом протягом 5 робочих днів. Організаційний комітет приносить свої щирі вибачення за непередбачувану ситуацію!” – наголосили організатори Kiev Triathlon Cup. Нині вони думають над тим, чи провести змагання в інший день,  чи перенести їх у Харків.
Шостого серпня організаційний комітет Kiev Triathlon Cup отримав лист від Управління державної охорони Президента про неможливість проведення змагань, оскільки трасу використовуватимуть як маршрут пересування Президента у День Незалежності
Натомість в Управлінні державної охорони цим не надто переймаються, а натомість кажуть, що вони начебто піклуються не  лише про Президента, а й про киян та гостей столиці. “Масштабне перекриття спортивної траси  заблокувало б пересування містом киян і гостей столиці, у тому числі осіб, щодо яких здійснюють державну охорону. Перш за все думали про киян, про гостей столиці, про проведення заходів. Ми не заборонили, а запропонували перенести час проведення змагань або їх маршрути”, – зазначає Ігор Забілик, речник УДО.
Залишається лише додати, що рух кортежу Президента створює для мешканців не менше клопотів, аніж спортивні змагання на вулицях. І львів’яни добре пам’ятають візити Віктора Януковича, коли вулиці перекривали кількома шеренгами правоохоронців. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9914 / 4.08MB / SQL:{query_count}