Примусова заява

Суд зобов’язав Арсенія Яценюка спростувати інформацію про причетність Андрія Клюєва до провокацій 18 травня

фото: hvylya.org
Доки один суд розглядає справу молодиків-”спортсменів”, звинувачених у побитті журналістів 18 травня у столиці, інший вирішив спір між головою парламентської фракції “Батьківщина” Арсенієм Яценюком та секретарем Ради національної безпеки та оборони Андрієм Клюєвим про те, хто був організатором провокації у цей день. 
Нагадаємо, що Яценюк звинуватив Клюєва у причетності до цих подій, а також у cкуповуванні депутатів у парламенті. Однак секретар РНБО подав на опозиціонера до суду, вимагаючи  захисту своєї честі, гідності та ділової репутації. І ось цього тижня Печерський районний суд Києва ухвалив рішення, яким зобов’язав Арcенія Петровича публічно відмовитись від своїх заяв. На найближчій сесії Верховної Ради, яка має відбутись у вересні, депутат повинен публічно повідомити зміст постанови суду та спростувати  інформацію про організацію Клюєвим масових провокацій на мітингу 18 травня в Києві.
Опозиція такому рішенню суду не здивувалась. “У цьому Печерському суді до позбавлення волі засудили лідера опозиції та голову партії Юлію Тимошенко. Було б дивним, якщо б цей суд прийняв рішення на користь її однопартійця Арсенія Яценюка”, – йдеться у заяві прес-служби  ВО “Батьківщина”.
Власне і сам Арсеній Яценюк після деяких роздумів вирішив не оскаржувати рішення Печерського суду і пообіцяв його виконати. “Оскаржувати нема куди – там ще більш продажні судді. Нехай Клюєв чекає на засідання Верховної Ради та вмикає телевізор. Він почує, як я виконаю це замовне рішення суду з трибуни парламенту”, – сказав нардеп.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0884 / 4.07MB / SQL:{query_count}