Вимушений дискомфорт

На вашу думку, чи не втратив Львів гостей і туристів під час масштабних дорожніх ремонтних робіт?

фото: Андрій Польовий
Тетяна Вергелес, заступник головного редактора ІА ZIK
Це звучатиме негостинно і нечемно, але мене менше всього турбує, як почуватимуться туристи під час ремонтних робіт. Серце більше болить за рідних львів’ян! Сьогодні мало хто думає про їхній комфорт. Все спрямовано на піар міста, а про львів’ян вже давно забули!

Але варто пам’ятати, якщо буде комфортно нам, то і гості та туристи залишаться задоволеними. Дорожні ремонтні роботи критикувати не потрібно. Коли ж, як не влітку їх проводити. Адже це період відпусток та відпочинку, та й студенти роз’їжджаються додому. Погода також сприяє…

Та попри все варто зауважити, що оголошуючи початок дорожньо-ремонтних робіт, місто мусить ремонтувати, а не збирати брифінг і казати, що немає грошей. Взявся за ремонт – ремонтуй. Нам також бракує європейської дисципліни: є гроші – починаєш роботу, гарна погода – виконуєш роботу. В цьому немає нічого складного.

Львів’яни можуть стерпіти всі незручності за умови, що ми не будемо мати такого трагікомічного результату як після Євро-2012. Тоді літо було зіпсоване…

Коли вже мучимось, то хочеться отримати якісний результат. Але в нас відбувається все так: ремонтуємо одні дороги, а руйнуємо інші. Справа в тому, що перекриті головні вулиці, увесь потік транспорту пускають малими вулицями, які не витримують такого навантаження. А черга на ремонт до них не доходить.

Попри все – є й плюси. Велике щастя, що тепер багато маршруток зупиняється на площі Галицькій. Це дуже зручно. Але в даному випадку варто обмежити рух приватних автомобілів, щоб не завдати шкоди центру міста. І одним плюсом є впорядкований рух трамваz маршруту №3.
Володимир Оліярчик, директор радіотаксі
Ремонт доріг не перешкоджає туристам і гостям міста. Вони приїхали з метою подивитися на красу історичних місць, архітектурних пам’яток. Звичайно, якщо гості або туристи прилетіли літаком чи прибули потягом, нам завдає незручностей доставити їх до місця призначення. Але дуже рідко скаржаться на корки чи шум. Мабуть, люди все розуміють.

Найголовніше, щоб після ремонту не залишали неприбраних вулиць. Як-не-як, але туристи звертають увагу на охайність і комфорт у місті.
Мар’яна Корнило, працівник відділу зовнішніх зв’язків навчально-реабілітаційного центру “Джерело”
Зазвичай, більшість туристів та гостей нашого міста незадоволені станом доріг та лякаються нашого громадського транспорту. Ремонт доріг, особливо магістральних вулиць – причина низки незручностей та заторів, ускладнює пересування по місту.

Але, якщо ремонт зроблять дійсно добре – це створить комфортні умови для всіх (пішоходи на тротуарах, велосипедисти на велодоріжках, автомобілісти – на рівній дорозі!). Але зважаючи на те, що Львів цього року очолив ТОП-10 року міст, які варто відвідати – на кількість туристів ремонт доріг особливо не вплинув.
Ілько Лемко, львовознавець
Не думаю, що ремонти вулиць дуже негативно впливають на туристів, що їх аж поменшало у нашому місті. Так, можливо, й є якісь незручності, але що ж, треба миритися. Не переноситимемо ми ж тих туристів на руках чи вертольотом. Не думаю, що хтось, довідавшись що у нас перерита вул. Городоцька, передумав їхати до Львова.

Все найцікавіше, що варто оглянути є в самому центрі. Хіба б там затягли риштуванням ратушу чи перекрили вхід в оперний, але тоді б туристи знайшли собі щось до роботи: сиділи б в кав’ярнях, пиво пили б.
Юрій Гайда, директор галереї “Равлик”
Безперечно, ремонти впливають на туристів, але не скажу, що їх поменшало. Так, чув не раз нарікання про те, що у нас страшні дороги і в місті, і поза ним. Гадаю, що було б добре, якби узгоджували ремонти доріг із графіком туристичних потоків, це ж можна якось зробити.
Тетяна Пінчук, незалежний журналіст, адміністратор асоціації “Новомедія”
Львів – це моє улюблене місто в Україні, хоча я киянка. Останніми роками декілька разів на рік приїжджаю з друзями в місто-казку. Одного разу ми дійсно гостювали тут під час ремонтних робіт, тому прогулянка пішки деякими вулицями була не дуже приємною… Але ми це пережили, бо в центрі стільки гарних місць, цікавих кав’ярень, що ми практично не відчули дискомфорту. З іншого боку, ми розуміємо, що ремонтних робіт не уникнути, від них місто стане ще красивішим. Можливо, було б краще, щоби ремонт доріг проводили поступово, а не одразу на всіх ділянках. Це було б менш відчутно.
Христина Тузяк, PR-менеджер мережі ресторанів “!Фест”
Від цього нікуди не дінешся. Всі дорожньо-ремонтні роботи, що тривають сьогодні в місті, є інвестицією в майбутнє і спрямовані на збільшення кількості гостей і туристів у Львові. Їх і так дуже мало. Так як липень і серпень не відрізняються особливим напливом туристів, то ми гостро не відчуваємо дискомфорту від ремонтних робіт.

Наші заклади розташовані в центральних частинах міста, тому відвідувачі не скаржаться ні на шум, ні на пилюку. Все, що робиться – робиться на краще, тому можна і потерпіти.
Ксенія Терентьєва, адміністратор гостелу
Ця ситуація не вплинула на потік туристів загалом, адже певною перевагою Львова є розташування всіх “місць щоб подивитись” у центрі. Іншим питанням є правильне переорієнтування людей на потрібний транспорт, пошук альтернативних шляхів для добирання. Адже через дорожні роботи перекриті основні вулиці, якими курсує транспорт. І часто самі львів’яни не можуть правильно підказати туристам, як доїхати до вокзалу чи автостанції.
Зоряна Владика, PR-менеджер компанії з організацій подій “Дік-Арт”
Звісно, що будь-які ремонти приносять із собою певний дискомфорт, але вони є лише етапом до покращення, і скоро у нас стане набагато краще, ніж було. Нам приємно прогулюватись новою красивою вилучкою, покритою бруківкою, чи спокійно їхати по рівній дорозі. Але нещодавно цьому передувала руїна з вибоїнами та глибоко розрита ділянка…

Коли турист знову відвідає наше чудове місто і побачить красиві дороги замість руїн, то зрозуміє, що в цьому місті дбають про своїх мешканців та гостей.
Надія Шалай, екскурсовод
Львів із кожним роком набуває все більшої слави, і тому люди будуть їздити до нашого міста, незважаючи на жодні обставини. Людина, яка спланувала собі поїздку у Львів, не буде чекати, поки в нас закінчаться ремонтні роботи.

У нас після ремонту одних доріг, почнуть ремонтувати інші – цей процес вічно триває. Тому, я думаю, туристи будуть приїжджати до нас у будь-якому випадку, а перекопані дороги мудрі екскурсоводи будуть оминати.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8316 / 4.17MB / SQL:{query_count}