Водії, кермуйте відповідально!

На Львівщині у 2021 році у ДТП 190 людей загинули та 2059 травмувалися

В Україні триває тиждень безпеки дорожнього руху, присвячений безпечній поведінці на вулицях і дорогах, запобіганню дорожньо-транспортного травматизму, дотриманню правил дорожнього руху. 
Всесвітня організація охорони здоров’я наголошує: щороку внаслідок ДТП гине майже 1,3 мільйона людей. Дорожньо-транспортний травматизм є головною причиною смертності серед дітей та молодих людей віком від 5 до 29 років.
В Україні цього року, за даними Патрульної поліції, станом на 31 жовтня в ДТП загинули 2592 людини (серед них 157 – діти), майже 25 000 осіб травмувалися (серед них 3388 – неповнолітні). На Львівщині у січні-жовтні поточного року сталися понад 9,6 тисяч ДТП, в яких загинули 190 осіб та 2059 травмувалися, інформує пресслужба Міністерства охорони здоров'я.
Аварій могло б бути у рази менше, якби всі учасники дорожнього руху неухильно дотримувалися простих правил: використовували паски безпеки, надягали шолом під час водіння двоколісних транспортних засобів, носили світловідбивні елементи в темну пору доби, дотримувалися швидкісного режиму, зупинялися на вимогу знаків та світлофорів, дотримувалися розмітки, не пускали за кермо неповнолітніх, не вживали алкоголь.
«Правила дорожнього руху написані кров’ю, і пишуться вони для того, аби ми всі, сідаючи в автобус, на велосипед чи за кермо власної автівки, могли почуватися в безпеці, – говорить Ігор Кузін, заступник міністра – головний державний санітарний лікар України. – Поважаймо один одного, будьмо уважними за кермом і бережімо здоров’я: своє та тих, хто поруч».
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4307 / 3.97MB / SQL:{query_count}