Часткове відновлення роботи

Центри обслуговування платників податків приймають громадян за попереднім записом

У зв’язку з пом’якшенням карантинних обмежень у м. Львові з 19 травня частково відновлено роботу центрів обслуговування платників, які знаходяться в адмінбудівлі ГУ ДПС у Львівській області. Прийом платників податків здійснюється за попереднім записом виключно для надання невідкладних послуг. При гострій необхідності в отриманні послуг, платник податків може записатися за поданими нижче телефонами у консультанта-модератора, чи у спеціалістів за напрямками. Також діють і електронні сервіси.
У разі необхідності кореспонденцію на адресу Головного управління ДПС у Львівській області рекомендують надсилати засобами поштового зв’язку на адресу: 79003, м. Львів, вул. Стрийська, 35, або у сканованому вигляді електронною поштою на адресу: lv.official@tax.gov.ua, або через Електронний кабінет.
У невідкладних випадках кореспонденцію можна залишити, дотримуючись вимог індивідуального захисту (маска, рукавиці тощо), у відповідних ящиках, які розміщені у центрах обслуговування платників.
Електронні скриньки для надсилання громадянами письмових звернень у вигляді сканкопій або фотокопій через засоби електронного зв’язку: електронна адреса: lv.appeal@tax.gov.ua.
Для отримання інформаційно-довідкових послуг без використання електронного цифрового підпису: idd@tax.gov.ua.
Електронна пошта для консультацій для клієнтів відділу реєстрації користувачів при ГУ ДПС у Львівській області управління (центру) сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДПС: cskra_13@ukr.net.
Контактна інформація щодо отриманням адміністративних та інших послуг у ЦОПах м. Львова, та для попередного запису платників (у разі нагальної потреби в отриманні таких послуг) за адресою вул. Стрийська, 35, м. Львів, 79003. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9140 / 4.06MB / SQL:{query_count}