Ризикують собою, рятуючи пацієнтів

Медики Львівщини, які захворіли на коронавірус, отримають компенсацію

До кінця травня департамент охорони здоров’я Львівської ОДА має скласти перелік працівників, які мають отримати доплати, а до 1 червня відповідне розпорядження має підписати голова області.
Працівники медзакладів Львівщини, які захворіли на коронавірус, отримають доплати. Напередодні на це виділили гроші з обласного бюджету. Мовиться  про працівників Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, Центру легеневого здоров’я, Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи, Львівського обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф та Охматдиту.
Оклади нададуть працівникам медзакладів першої лінії та по одному посадовому окладу для інших медичних закладів обласного рівня.
Окрім того, виплатять  в повному обсязі до 300% посадового окладу за квітень працівниками комунальних закладів, яких залучали до боротьби з коронавірусом.
«Ініціатива підтримати фінансово працівників, які захворіли на Covid є особливо актуальною, адже не лише лікарі піддаються ризику підхопити недугу. Це буде відчутною підтримкою з обласного бюджету. Голова ОДА Максим Козицький доручив у стислі терміни департаменту охорони здоров’я опрацювати порядок використання коштів, опрацювати з головними лікарями закладів питання переліків працівників, які перебували на стаціонарному лікуванні та підготувати проект розпорядження про фінансування відповідних доплат. Така робота має бути завершена до кінця травня. А розпорядчий документ підписаний не пізніше 1 червня», – зазначив заступник очільника області Іван Собко.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.7150 / 4.06MB / SQL:{query_count}