Опалення в електротранспорті: при якій температурі?

«Зранку, коли я о 06.30 їду на роботу трамваєм №3 або ж коли повертаюся в такий спосіб додому близько 21.00, в салоні буває нестерпно холодно. Опалення вимкнене, а водії не завжди реагують на зауваження пасажирів. Поясніть, при якій температурі повинні вмикати опалення в електротранспорті та хто це контролює?» Галина Погорілець, м. Львів

Христина Осадчук,
фахівчиня зі зв’язків із громадськістю та пресою ЛКП «Львівелектротранс»:
«Опалення вмикається у вагонах ситуаційно для підтримки в салоні плюсової температури (+10), передбаченої нормами. Переважно тоді, коли температура повітря на вулиці опускається нижче нуля. Автономні пічки у кожному вагоні може вмикати і вимикати водій. Для підтримки потрібної температури він повинен вмикати періодично під час руху систему опалення. Якщо пасажирам в салоні холодно, вони можуть звернутися до водія з проханням прогріти салон за умови, що система опалення справна. Якщо водій не реагує на ваше прохання увімкнути опалення, можна звернутися на гарячу лінію міста 15-80 чи безпосередньо в ЛКП «Львівелектротранс» за адресою: вул. Сахарова, 2 чи особисто до мене на номер 093 878 38 44. 
Ми щодня перевіряємо перед виїздом на рейси рухомий склад Львівелектротрансу, в тому числі його систему опалення. І час до часу нагадуємо водіям, щоби вмикали її. Практично всі трамваї та тролейбуси нині курсують містом зі справними системами опалення. Винятком можуть бути старі тролейбуси Skoda, але їх не так багато». 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3459 / 3.97MB / SQL:{query_count}