Львівщина запрошує на гастромандри!

Розвиток гастрономічного туризму обговорили з представниками фермерських господарств

фото: пресслужба ЛОДА (2)
Перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський зустрівся з представниками фермерських господарств, рестораторами та експертами у галузі туризму. У межах зустрічі обговорили розвиток гастрономічного туризму на Львівщині, інформує пресслужба Львівської ОДА.
«Велика кількість маленьких підприємств – це перевага Львівської області. Такі підприємства приваблюють туристів своїми креативними ідеями, пропозиціями та продукцією, яку виготовляють. Дякую, що усі зусилля докладаєте у своїй роботі. З боку облдержадміністрації ми готові вам допомагати», – зазначив Василь Лозинський.
Начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака розповіла, що у 2018 році управління розробило та видало путівники «Гастромандри Львівщиною», а також організувало понад 10 гастропрезентацій.
«Тішимось, що 2020 є роком сільського туризму. Ми плануємо оновити каталог «Гастромандри Львівщиною» online та offline. Також у нас є ідея гастроблогу, де відображатимемо усе з погляду туриста та професійних експертів, щоб ще більше заохотити людей приїхати на Львівщину. Окрім того, маємо мету активно брати участь у локальних фестивалях і в українських ділових майданчиках та презентаціях за кордоном», – наголосила Наталія Табака.Під час заходу успішним досвідом з прийому туристичних груп та індивідуальних туристів поділились керівники фермерських господарств «Західний равлик», «Дві Катерини», «Медовий блюз».

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.1810 / 4.07MB / SQL:{query_count}