Не Сиховом єдиним

Між вулицями Замарстинівська та Гетьмана Мазепи хочуть прокласти трамвайну колію

Останніми роками Львів активно напрацьовує нові маршрути для трамваїв і тролейбусів. Одним із них є сполучення вул. Замарстинівська з вул. Гетьмана Мазепи трамвайною колією. Як повідомив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, цього року планують замовити проєктно-кошторисну документацію на реконструкцію вул. Замарстинівська зі заміною інженерних мереж та прокладання трамвайної колії від вул. Торф’яна до вул. Гетьмана Мазепи.
“Якщо подивитися на схему електротранспорту Львова, то видно, що північний район міста – район проспекту Чорновола – вулиця Липинського – вулиця Богдана Хмельницького – не достатньо “покритий” електротранспортом.
Тому ще минулого року міський голова Львова дав доручення передбачити можливість прокладання трамвайної лінії Замарстинівською. Тож у наявному проєкті реконструкції вулиці Замарстинівська, від вулиці Липинського до вулиці Торф’яна, ми передбачили можливість продовження трамвайної колії. Отже, при продовженні ремонту вулиці Замарстинівська ми зможемо досить легко прокласти трамвайні колії далі, в напрямку до вулиці Гетьмана Мазепи. І це дасть можливість сполучити мікрорайон вулиці Мазепи з центром трамваєм”, – наголосив Андрій Білий.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
27.9089 / 4.06MB / SQL:{query_count}