Поважайте бійців – не використовуйте салюти і петарди!

Напередодні свят Львівська міська рада застерігає містян: використання петард, салютних установок чи іншої піротехніки може заподіяти серйозну шкоду здоров’ю і навіть призвести до каліцтва!

Відтак місто спільно з поліцією працюватиме над притягненням до відповідальності осіб, які порушать ці правила.
“У нас діє ухвала Львівської міськради, і ми звертаємося до юридичних та фізичних осіб, які здійснюють торгівлю піротехнічними засобами, що це заборонено! Використання в будь-якому вигляді феєрверків, петард тощо заборонене ухвалою міської ради. Просимо мешканців не купувати та не використовувати такі речі. Ухвала була прийнята у зв’язку з подіями на сході через війну, тому використання феєрверків у час, коли війна триває, є неповагою до людей, які зараз перебувають на фронті. Тож закликаємо не використовувати піротехніку! Міська рада спільно з поліцією працюватиме щодо притягнення до відповідальності порушників цієї ухвали”, –  зазначив заступник міського голови з питань безпеки Сергій Бабак.
Нагадаємо, що у Львові діє ухвала міської ради № 23 від 2015 року “Про заборону використання та реалізації феєрверків, салютів і піротехнічних виробів на території міста”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.3267 / 4.05MB / SQL:{query_count}