Відчуйте дух лицарства у Новий Рік

Львівян запрошують провести новорічну ніч у будинку Архієпископів

Хочете відчути себе лицарями середньовічного Львова? Заспівати пісень на вірші українських поетів разом із Соломією Чубай та гуртами “Джалапіта” і Rockoko, зтанцювати під музику з вінілових платівок?
Зробити все це, а також зануритись в ауру архієпископських палат ви зможете 31 грудня у Бібліотеці імені Романа Іваничука. Палац Архієпископів має давню та славну історію, яка зберігається у залах та сховищах на пл. Ринок 9. У одному із таємних сховків нашого дому є чарівне вікно з вітражем, яке потребує відновлення та реставрації. Нове життя вітража зробить простір комфортним для всіх відвідувачів.
“Саме тому у новорічну ніч ми кличемо друзів, партнерів, благодійників і тих, хто змінює наше місто, країну та світ на “Новорічну ніч у будинку Архієпископів”, – кажуть організатори.
Щоб зберегти магію століть, яка живе у цьому домі, запрошуємо на благодійну вечірку кошти зібрані під час якої використаємо на реставрацію вітража та надання йому функціональності. 
Кількість місць на подію обмежена. Запрошення можна отримати безпосередньо в бібліотеці у відділі "Книги додому" (1 поверх), сплативши благодійний внесок 700 грн, або безготівково, переказавши кошти на рахунок 4731 2196 1178 9318 – отримувач Пилипець Т.М.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6973 / 4.06MB / SQL:{query_count}