Задля розвитку Львівщини

В області розпочав роботу Офіс позаштатних радників, який очолила Галина Янко

На Львівщині з ініціативи керівника області Маркіяна Мальського розпочав роботу Офіс позаштатних радників при облдержадміністрації. Позаштатні радники зможуть вносити свої пропозиції та аналізувати пріоритетні напрямки розвитку Львівщини.
Як заявив під час першого засідання Офісу радників очільник області, до цього консультативно-дорадчого органу входить голова та позаштатні радники, що формуватимуть кластери груп радників за функціональними напрямками роботи при обласній державній адміністрації.
«Кожен позаштатний радник аналізуватиме не лише різні суспільні процеси, а й вноситиме пропозиції щодо вдосконалення, підвищення ефективності роботи структурних підрозділів облдержадміністрації», – каже Маркіян Мальський.
Голова Офісу позаштатних радників при ЛОДА Галина Янко зазначила, що кожен охочий та готовий віддавати себе для роботи у спільній справі може долучитися до команди.
«Офіс радників відкритий для всіх! Ми залучатимемо експертів не лише з України, а й з-за кордону. А ті, хто проявить ініціативність, стануть позаштатними радниками у різних галузях», – каже Галина Янко.
Керівник Львівщини певен: що більше експертних середовищ долучаться до вирішення різноманітних питань, то якіснішим буде їхнє розв’язання і область розвиватиметься.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.3068 / 4.06MB / SQL:{query_count}