Професійно і феєрично

Львів готується до HoReCa SHOW – наймасштабнішого форуму гостинності в Україні

Із 5 по 7 вересня у Львові відбудеться наймасштабніший форум гостинності в Україні – HoReCa SHOW. На стадіоні “Арена Львів” зберуться кращі представники індустрії гостинності України та світу. Ідея проєкту полягає у підсиленні підґрунтя українського бізнесу, що сприяє розвитку одного з основних аспектів країни – туризму.
“Для нас це велика подія, адже щороку до Львова приїжджає два з половиною мільйона туристів. І нам дуже важливо вдосконалюватись, відкривати нові можливості у різних галузях, зокрема й у готельно-ресторанному бізнесі, створювати конкурентоспроможний продукт, – зауважує директорка департаменту розвитку ЛМР Наталія Бунда. – Хочу подякувати організаторам HoReCa SHOW за те, що форум відбувається саме у Львові, який ми позиціонуємо як гостинне та відкрите для світу місто. Думаю, що після проведення такого форуму у мешканців залишаться лише позитивні враження, адже ми будемо спостерігати, як буде змінюватися ресторанна культура”.
Цього року форум HoReCa SHOW значно виросте: займатиме втричі більше площі, прийматиме більше відвідувачів, іноземних експертів, почесних послів, запропонує максимум корисної інформації для того, щоб ринок HoReCa в Україні став “смачним” та привабливим для інвестицій. Це 14 локацій, 120 спікерів, топові шефи та 7 тисяч відвідувачів. Тема цьогорічного форуму – Дні відкритих ротів у Львові.
Топ-спікерами форуму будуть шеф-кухар з міжнародним досвідом, який працює в Іспанії, Аргентині та Франції, протягом останніх 15 років асоціюється з готельною групою Orbis та AccorHotels у Польщі, є виконавчим шеф-кухарем у Novotel Warsaw Centrum та на Варшавському ринку Якуб Емануель Малек; експерт №1 з сервісу в Україні, засновник Vladychynska Consulting, автор та викладач першої в Україні Школи сервісу, єдиний сертифікований консультант із побудови системи сервісу в Східній Європі за методологією TheDijulius Group Анастасія Владичинська; підприємець, співвласник, співзасновник та голова наглядової ради Холдингу емоцій !FEST, член дорадчої ради Львівської бізнес-школи УКУ, учасник ініціативної групи Lviv Creative City Андрій Худо.
Окрім того, на відвідувачів чекає три конференц-сцени за напрямками Rest, Hotel, HR & Marketing, майстер-класи, 1000 квадратних метрів, відведених для вивчення і розвитку барної культури, професійні змагання та зони нетворкінгу. І, звичайно, ресторатори, готельєри та люди, які створили успішний бізнес, розкривають секрети реальних бізнес-історій та розповідають про практичні інструменти, які допоможуть стати краще тут і зараз.
“З першого дня ми прагнули зробити гостинність у Львові й Україні кращою. У нас відбувається дуже багато різноманітних заходів для туристів, але дуже мало для спеціалістів, які допомагали їм розвиватись. Оскільки ми самі працюємо у готельно-ресторанній сфері, то чотири роки тому вирішили її розвивати і об’єднати таких людей, як офіціанти, бармени, кухарі, шеф-кухарі, інвестори, засновники, сомельє, бренд-амбасадори, маркетологи, HR. Спочатку це була майже фантастична ідея, але зараз наша локація уже замаленька для всіх охочих, тому переїжджаємо на “Арену Львів”, – розповів співзасновник HoReCa SHOW Орест Степаняк. – Проведемо два чемпіонати: піци і кулінарії. Переможці чемпіонату піци поїдуть на Всесвітній чемпіонат піци в Італію, переможці кулінарного – на навчання у Німеччину. Окрім того, ми вирішили, що форум має бути не тільки майданчиком наповнення знаннями, але й феєричним святом. Тому на стадіоні зробимо велику сцену, куди уже запросили 9 шеф-кухарів зі всього світу. Люди сидітимуть в пресложах і насолоджуватимуться їхньою кулінарною майстерністю – картинка буде просто неймовірна”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7552 / 4.37MB / SQL:{query_count}