Пофестивалимо?

Для учасників бойових дій цьогорічний фестиваль Zaxidfest-2019 буде безкоштовним

Фестиваль Zaxidfest традиційно проводять на території відпочинкового комплексу “Чарівна долина” в селі Родатичі неподалік Львова. Для того, щоб отримати пільговий вхід, учасникам АТО/ООС потрібно попередньо заповнити форму, зареєструватися при вході на фестиваль і обов’язково пред’явити посвідчення учасника бойових дій.
Організатори просять уважно ознайомитися з правилами подачі заявки, вказаними у формі, та звернути увагу, що за одним посвідченням може пройти лиш одна особа. Зареєструватися можна до 14 серпня 2019 року. Під час проведення фестивалю реєстрацію не проводитимуть.
Нагадаємо, що Zaxidfest-2019 відбудеться 16 – 18 серпня. На території фестивалю одночасно працюватимуть три сцени з трьома абсолютно різними стилями музики. Крім того, передбачені фудкорти, розважальні та відпочинкові зони.
Серед учасників цьогорічного фестивалю буде чимало всесвітньо відомих гуртів, які вже стали легендами: Gogol Bordellо, Apocalyptica, Lacuna Coil, Cradle of Filth. Також до України вперше завітають британські гурти You me at six та Fatherson. А ще на фестиваль повернеться легенда українського року – гурт “Воплі Відоплясова” та багато інших українських виконавців.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0880 / 4.05MB / SQL:{query_count}