Обираймо своє!

У львівських супермаркетах розпочалася акція підтримки місцевих товаровиробників “Купуй галицьке! Вироблено на Львівщині”

фото: прес-служба ЛОДА
Уже з цього тижня товари місцевих виробників на полицях найбільших львівських супермаркетів маркуватимуть спеціальним логотипом червоного кольору із позначкою “Купуй галицьке! Вироблено на Львівщині”. Мовиться лише про продовольчі товари!
Це закордонна практика підтримки підприємців, що стимулює економіку, пояснює Марта Бухтіярова, т.в.о директора департаменту економічної політики Львівської ОДА.
“Купувати локальну продукцію модно й екологічно. Також це робочі місця і підтримка економіки на рівні області та держави загалом”, – зазначила вона.
До слова, цю акцію проводять не вперше. У 2017-ому в супермаркетах області вже маркували окремі товари спеціальним логотипом (“Львівська Пошта” писала про це в матеріалі “Купуй галицьке, а не російське!” у №30 (1940) за 20.04.2017 р.). Цього року в ЛОДА зробили ребрендинг акції, нову концепцію і логотип.
“Коли зайдете до супермаркету, одразу побачите саме продукцію наших виробників. Маркування червоного кольору привертатиме вашу увагу”, –  зазначила Марта Бухтіярова.
До акції вже долучилося сім торговельних мереж: “Арсен”, “Ашан”, “Рукавичка”, “АТБ”, “Свій маркет”, “Фуршет”, а також “Шувар”, які підписали з Львівською ОДА меморандум про співпрацю. Акція попередньо триватиме півроку, через три місяці підсумують її результати.
Додамо, що торік за підсумками акції “Купуй галицьке! Вироблено на Львівщині” окремі товаровиробники збільшили обсяги продажу до 40%, а в окремих випадках товарообіг у конкретному супермаркеті або загалом у  виробника збільшився до 60-65%.
На запитання “Львівської Пошти”, чому зараз майже не маркують товарів, які виробляють на території країни-агресора – Росії, Марта Бухтіярова відповіла: “Будемо ще раз звертатися до наших виробників, щоб вони якимось чином позначали товари, виготовлені на території РФ. Також звернемося до обласної ради, щоб там прийняли відповідне рішення, тоді пропишемо систему контролю за ним”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9747 / 4.07MB / SQL:{query_count}