Акцент на грудне вигодовування

У Львові розкажуть про користь материнського молока та чим воно корисне для малюків

У рамках щорічної літньої акції “Тиждень підтримки грудного вигодовування” в п’ятницю, 2 серпня, у Львівському перинатальному центрі, що на вул. Дж. Вашингтона, 6, відбудеться обласний науково-практичний семінар “Практичні аспекти організації грудного вигодовування” для акушерок та дитячих медсестер пологових стаціонарів. Початок об 11.00.
Наступного дня, у суботу, 3 серпня, в Стрийському парку (біля центрального входу) відбудеться культурно-просвітницький захід “ГВ на коциках. Львів-2019”. Як повідомляє “Львівська асоціація консультантів з грудного вигодовування”, мета заходу – привернути увагу до питань грудного вигодовування. Триватиме захід із 11.00 до 13.00. Орієнтовна кількість учасників – 140-160 дорослих осіб.
Наступного тижня, 6 серпня, в Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі, що на вул. Дністерська, 27, відбудеться подія вже для лікарів загальної практики сімейної медицини закладів охорони здоров’я міст та районів області. Їх запрошують на обласний науково-практичний семінар “Практичні аспекти організації грудного вигодовування”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6354 / 4.05MB / SQL:{query_count}