Маєте ідеї, як змінити місто? Реалізуйте їх!

До 15 вересня можна подати заявки на фінансування проєктів із Громадського бюджету Львова

Жителі міста Лева спільно з Львівською міською радою можуть реалізувати власні ідеї, подавшись на Громадський бюджет Львова – 2019. Проєкти з розвитку міста втілюють уже декілька років поспіль коштом міського бюджету. Із 15 серпня стартує прийом заявок!
“Пропозиції проєктів на Громадський бюджет можна подавати до 15 вересня. Якщо цей проєкт вартістю до 600 тисяч гривень, необхідно зібрати 15 підписів, якщо ж від 600 тисяч до 3 мільйонів гривень – 50 підписів”, –  розповів Орест Файфурка, начальник відділу громадського партнерства ЛМР.
З його слів, процедура подання проєкту на Громадський бюджет виглядає так: “Потрібно зареєструватися на сайті Громадського бюджету, повністю обдумати та описати проєкт, обґрунтувати його суть, стратегічну мету та вирахувати приблизний кошторис. Проєкти, які виносять на Громадський бюджет, повинні реалізовуватися з метою покращення інфраструктури міста. Це можуть бути нові громадські простори, дитячі майданчики, території біля дитячих садків, шкіл тощо. Важливим є те, що ремонтні роботи на об’єктах (ремонт у приміщеннях) не повинні сягати більш ніж 50% вартості цілого проєкту. Тобто 50% – це ремонтні роботи, решта 50% – закупівля нового обладнання, техніки тощо”.
Цього тижня на сайті Громадського бюджету Львова триває тестова сесія, спеціалісти перевіряють налаштування та роботу системи.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9207 / 4.05MB / SQL:{query_count}