Черга до львівських садочків скорочується

До 20 серпня батьки дошкільнят, яких ще не зарахували у ДНЗ, можуть редагувати електронні заявки

Із 20 липня у Львові відновили функцію редагування електронних заявок щодо дітей, які не були зараховані до дитячих садочків у першій хвилі зарахування. Редагувати заявки батьки зможуть до другої хвилі зарахування, тобто до 20 серпня поточного року.
“Зазначу, що батьки тих дітей, яких у червні зарахували в дошкільні заклади, вже не можуть редагувати електронні заявки. Для них ця функція неактивна, бо їхні заявки вже опрацьовані та архівовані. Якщо ж батьки не подали оригіналів документів, заявки будуть неактивними до грудня. Їх активують знову у січні для зарахування на наступний навчальний рік”, – зазначила спеціалістка сектору оцінювання якості освіти управління освіти Львівської міськради Наталія Клочко.
З інформацією щодо кількості вільних місць у дошкільних навчальних закладах можна ознайомитися тут.
Зазначимо, що в 2017 році до садочків не зарахували 3600 дітей. У 2018-ому таких було 811. Цього року в міській раді обіцяють цей показник скоротити ще більше. На 2019-ий зареєстрована в електронній черзі для зарахування в ДНЗ Львова 8051 дитина. З них станом на 1 вересня зарахували 7200 дітей. Після завершення ремонтних робіт у кількох дошкільних навчальних закладах восени зарахують ще близько 400 дітей.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.2539 / 4.06MB / SQL:{query_count}