Дві львівські вулиці перекриють на ремонт

Із вересня для проїзду закриють вул. Курмановича, а згодом вул. Д. Апостола

“Минулого тижня ми оголосили тендер на визначення виконавця робіт щодо капітального ремонту вул. Курмановича. Плануємо, що роботи розпочнуться вже у вересні. Їхня вартість становитиме 86 мільйонів гривень. На цьому об’єкті замінять інженерні мережі, зокрема дощову каналізацію і водопровід, плануємо облаштувати тротуари і зробити велодоріжку. У планах облаштувати зупинки для автотранспорту, адже маємо надію, що цією вулицею їздитимуть маршрутки”, – зазначила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.
Цього року вул. Курмановича ремонтуватимуть на відрізку від вул. Д. Апостола до вул. П’ясецького. Там повністю замінять дорожнє покриття і прокладуть комунікації. Уздовж вулиці висадять дерева та кущі. Також поруч із вул. Курмановича розпочнеться ремонт вул. Д. Апостола, інформує прес-служба Львівської міськради.
“Проєкт капітального ремонту вулиці Данила Апостола зараз на експертизі. Орієнтовно на наступний тиждень плануємо оголосити тендер на проведення робіт. Вартість ремонту – 16 мільйонів 700 тисяч гривень”, – додала Ірина Маруняк.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8364 / 4.07MB / SQL:{query_count}