Молодь, зголошуйся!

Триває прийом заявок на конкурс найкращих практик молодіжної роботи – 2019

Задля відбору, відзначення і поширення кращих практик молодіжної роботи в Україні Міністерство молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН в Україні започаткували у 2017 році Конкурс кращих практик молодіжної роботи в Україні.
До участі у конкурсі в 2019 році запрошують учасників та учасниць, які мають успішні практики в наступних сферах молодіжної політики:
• участь молоді в процесах демократизації (забезпечення відкритості, прозорості, підзвітності органів влади, просування порядку денного демократичних реформ на рівні громади);
• освіта та просвітницька діяльність з прав людини, захист прав людини, просування рівності та недискримінації в українському суспільстві;
• розвиток механізмів забезпечення участі молоді в житті громади;
• підтримка молодіжних проектів та ініціатив;
• розвиток молодіжних громадських організацій;
• волонтерство та ін.
Найкращі практики увійдуть до друкованого та електронного видання “Каталог кращих практик молодіжної роботи в Україні”, який надалі широко розповсюджуватиметься серед зацікавлених сторін; 10 переможців конкурсу отримають призи та відзнаки. Про це інформує прес-служба ЛОДА.
Результати конкурсу будуть оголошені на ІІІ Всеукраїнському форумі молодіжних працівників та працівниць у Луцьку 31 жовтня – 2 листопада.
Кінцевий термін подачі – 1 серпня 2019 року.
Про результати конкурсу всі заявники будуть повідомлені листом на електронну пошту на початку вересня 2019 року.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.6644 / 4.07MB / SQL:{query_count}