Мотопатруль на вулицях Львова

У місті запрацює новий підрозділ Патрульної поліції, який прибуватиме на виклики швидше, ніж поліцейські на авто

Спершу на вулиці Львова виїдуть п’ять мотоциклів. Невдовзі на вулиці Львова виїде мотопатруль. Як інформує прес-служба Патрульної поліції Львівської області, мотопатруль – новий підрозділ патрульної поліції, який зможе прибувати на виклики швидше, ніж поліцейські на авто.
“Сподіваємося цей підрозділ покращить ситуацію на дорогах Львова, адже перевага мотопатрульних у тому, що вони оперативно дістаються місця, куди важко швидко доїхати автомобільному патрулю, наприклад, місця ДТП”, – зазначив мотопатрульний Львівської області Олександр Футрик.
Першим містом в Україні, в якому з'явився мотопатруль був Київ. Мотоциклістів навчали інструктори Канадської поліцейської місії в Україні колеги з Торонто та Оттави. Зокрема вони опанували техніку керування мотоциклами, виконання маневрів на низькій швидкості та їзду за різних погодних умов. Тепер київські патрульні навчають львівський мотопатруль.
Зокрема шестеро патрульних зі Львова закінчують навчальні курси в Києві, та вже скоро виїдуть на перше патрулювання у Львові. Відбирали у новий підрозділ тих патрульних, які вже мають досвід їзди на мотоциклі та відповідну категорію. Спершу на вулиці Львова виїдуть п`ять мотоциклів. Згодом очікують збільшення мотопарку. Торік у Львові запрацював велопатруль.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.0582 / 4.07MB / SQL:{query_count}