Восени планують розпочати будівництво ІТ-парку

На вулиці Чмоли до кінця 2021-го мають завершити першу чергу будівництва

Цієї осені у Львові на вулиці Чмоли планують розпочати будівництво першої черги ІТ-парку, про що інформує пресслужба ІТ-Кластеру.
Майбутні резиденти ІТ-парку, серед яких SoftServe, Intellias, N-iX, Perfectial, GlobalLogic, підпишуть договори оренди із забудовником, інвестором та девелопером. Це має стати гарантією того, що будівництво IT Park розпочнуть уже цієї осені, а до кінця 2021 року відкриють першу чергу. До неї увійдуть шість 8-поверхових офісних будівель, 18-поверховий бізнес-центр та окремий комплекс комп’ютерних лабораторій на 2000 кв. м, інформує Твоє місто. 
Крім цього, тут відкриють мультифункціональний центр із фудкортом, спорткомплексом, зоною для розваг та шопінгу. Під час Lviv IT Jazz також покажуть оновлений проєкт парку.
Торік на місці майбутнього парку заклали символічну капсулу, яка дає старт будівництву ІТ-парку. Згідно із проєктом, IT Park буде розташований на земельній ділянці розміром 10 гектарів, зможе вмістити 10 000 працівників IT-індустрії та понад 4 000 працівників суміжних галузей. Вартість першої черги проєкту становить 160 мільйонів гривень.
Ініціатором проєкту виступив Львівський ІТ-Кластер у 2015 році. У 2016 році ІТ-Кластер та компанія “Галерея-Центр” домовились про реалізацію цього проєкту. У 2017 році львів’янам показали проєкт парку, а торік “Галерея-Центр” сформувала остаточний консорціум партнерів проєкту, куди увійшли декілька всесвітньо відомих інвестиційно-девелоперських компаній.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7247 / 4.07MB / SQL:{query_count}