Синергія культури, традицій та історії

Розвиток територій шляхом популяризації гастротуризму розглянули на Форумі місцевого розвитку

У Трускавці на Форумі місцевого розвитку в межах панельної дискусії “Локальні виробники і гастротуризм як драйвер розвитку територій” розглянули передумови та підґрунтя зростання іміджу місцевих брендів і популяризації українського продукту. Співзасновник клубу Галицької кухні Ігор Лило певен: у тому, що регіональний продукт – не лише об’єкт продажу, а й синергія культури, традицій та історії.
“Сьогодні ми багато говоримо про окремі продукти та бренди. Але ми не досягнемо успіх без розуміння того, чого ми прагнемо і розуміння того, якого кінцевого продукту ми очікуємо. Системна робота в кількох напрямах сприятиме позитивному результату. Історія їжі – це історія культури та традицій. Ми повинні створити середовище, яке опікуватиметься ринком. Представлення і популяризація продукту вагома складова в контексті конкуренції. У цьому контексті важливі також співпраця із туристичним середовищем та напрацювання механізмів отримання дозвільних документ. Локальні продукти, яких а нас насправді не так багато, потребують підтримки та захисту”, – зазначив Ігор Лильо.
“Поштовх для розвитку місцевим виробникам – актуальне питання. Розвиток сільських територій корисне для держави. Другий рік діє програма з кредитування підприємців під 1%. Напрями підтримки молодих фермерів є, ними потрібно користуватися. Продукт, що виробляється в Карпатах немає аналогів, і це треба популяризувати. Те, що виробляється в Карпатському регіоні варте того, щоб його просувати”, – наголосив заступник міністра аграрної політики Віктор Шеремета, інформує прес-служба ЛОДА.
На юридичній складовій наголосив під час дискусії засновник ТМ “Мукко” Микола Кміть. “Юридичний захист та захист інтелектуальних прав – виклик для сучасного ринкового суспільства. Маленькі ферми потребує підтримки держави. Адже часто малі підприємства – це не прибуток, а туристична привабливість. Заохочення туристів та популяризації бренду повинна відбутися в контексті розвитку інфраструктури. Львівщина має що запропонувати, треба захищати бренди, що дозволить просувати якісні продукти”, – акцентував Микола Кміть.
Окрім того, під час дискусії відбувся майстер-клас у межах проекту “Світ Карпатських розет – заходи із збереження унікальності культури Карпат. Панельна дискусія відбулась за підтримки управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6925 / 4.09MB / SQL:{query_count}