Більше рейсів WizzAir зі Львова

Лоукост збільшує кількість рейсів на п’яти напрямках

Із 20 жовтня Львівський аеропорт та лоукост-перевізник WizzAir збільшують частоту рейсів зі Львова у Братиславу, Вроцлав, Гданськ, Берлін і Дортмунд, інформує прес-служба аеропорту. За даними Міжнародного аеропорту “Львів”, середньомісячна завантаженість цих рейсів цього року становить 83%, тож вирішили збільшити їхню кількість.
Рейси до Братислави виконуватимуть 5 разів на тиждень (по понеділках, вівторках, середах, п’ятницях і суботах). Для порівняння: у зимовий сезон цього року їх було два.
Кількість рейсів до Вроцлава зросте із 3 до 5 рейсів, що виконуватимуть по вівторках, середах, четвергах, суботах і неділях. До Гданська і Берліна рейси здійснюватимуть удвічі частіше – 4 рази на тиждень (по понеділках, середах, п’ятницях і неділях). У напрямку до Дортмунда виконуватимуть 3 рейси на тиждень (по понеділках, середах і п’ятницях), порівнюючи із 2 рейсами у минулорічному сезоні.
У літньому сезоні Wizz Air також суттєво змінила частотність на тих самих п'яти напрямках: Братиславу та Дортмунд – з двох до трьох; Гданськ – з двох до чотирьох, як і в Берлін, Вроцлав – із трьох до п’яти.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7237 / 4.07MB / SQL:{query_count}