Третій місяць ремонту Двірцевої

На площі перед Головним вокзалом розпочали укладати плитку під трамвайну колію. Трамваї №№1, 4, 6 та 9 продовжують курсувати до депо на Городоцькій

Зараз площа Двірцева повністю перекрита на ремонт. Із 13 травня до Головного вокзалу не курсують трамваї. Кінцеву зупинку для трамваїв №№1, 4, 6 та 9 перенесли до депо на Городоцькій. Міські чиновники звітують: за три місяці робіт закінчили заміну водогонів та почали прокладати плитку під трамвайну колію. До слова, трамвайні колії повинні продовжити фактично під фасад вокзалу.
“Реконструкція Двірцевої відбувається згідно з графіком. Заміну водогонів як і практично заміну каналізації завершили. Всі “повітряні” дроти забрали. На 80% демонтували старі рейки на розворотному кільці і почали укладати плити під трамвайну колію та залили основу під посадкову трамвайну платформу”, – зазначив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, повідомляє прес-служба Львівської міськради.
За попереднім графіком, до кінця року повинні відновити заїзд для трамваїв та автобусів, які раніше мали кінцеву на автостанції №8, що перед Головним вокзалом. Після чого повинні розпочати будівництво підземного паркінгу. І тоді візьмуться за облаштування скверу над ним. Тоді як, додамо, міський громадський транспорт, який курсував до вокзалу, їздить без змін. Та от водіям автівок паркуватись у зоні проведення реконструкції заборонено! 
Нагадаємо, замовником робіт з реконструкції площі Двірцевої є ЛКП “Львівавтодор”, а виконавцем робіт, відповідно до тендеру, ТзОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл”. Проектом реконструкції площі передбачено збільшення інфраструктури громадського транспорту, збільшення кількості зупинок, облаштування громадського простору, облаштування сучасного фонтану, підземного паркінгу тощо. Реконструкцію площі у Львові розпочали ще 1 березня. Триватимуть роботи до 2020 року. Згідно з договором, вартість робіт становитиме 165,5 млн. грн.

Варто нагадати, окрім того, що деякі трамваї не доїжджають до Головного вокзалу, із 13 травня більшість з них курсують за оновленими схемами руху.
Отже, тепер трамваї №№1, 7 та 9 курсують за новими схемами.
Трамвай №1 за маршрутом: Залізничний вокзал (ТРЦ “Скриня”) – вул. Бандери – вул. Дорошенка – Погулянка та у зворотному напрямку.
Трамвай №7 за маршрутом: вул. Татарбунарська – вул. Шевченка – вул. Підвальна – вул. Личаківська – вул. Пасічна та у зворотному напрямку.
Трамвай №9 за маршрутом: Залізничний вокзал (ТРЦ “Скриня”) – вул. Вітовського – вул. Франка – вул. Хмельницького – вул. Миколайчука (після завершення ремонту та реконструкції вулиці Замарстинівської – до Торф’яної).
А також із 13 травня тимчасово не курсує трамвай №5. Його роботу відновлять після завершення ремонту вулиці Замарстинівської. Він курсуватиме вулицею Миколайчука до Коновальця. Маршрути №2, 3, 8 залишаться без змін.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1226 / 4.09MB / SQL:{query_count}