Доїхати до аеропорту маршруткою №48

Є нова схема руху, а ще на маршруті збільшили кількість автобусів

Із цього тижня автобуси №48, які сполучають Міжнародний аеропорт ім. Д. Галицького та Галицьке перехрестя, курсують за новим маршрутом. А саме: вул. Любінська (Міжнародний аеропорт) – вул. Любінська – вул. І. Виговського – вул. Володимира Великого – вул. Княгині Ольги – вул. Академіка А. Сахарова – вул. М. Коперника – вул. П. Дорошенка – просп. Свободи – пл. Різні – просп. В. Чорновола – вул. Замарстинівська – вул. Л. Долинського – вул. Б. Хмельницького – вул. Б. Хмельницького (Галицьке перехрестя) і у зворотному напрямку.
У робочі дні маршрутка курсуватиме з 07.00 і до 20.07. Інтервал руху – 17-30 хв. Також суттєво мали б збільшити кількість автобусів – із двох до десяти, йдеться на офіційній сторінці Львівського аеропорту у Facebook.
Окрім того, нагадаємо, що з 1 квітня у Львові відновили експрес-маршрут сполученням Аеропорт – Головний вокзал. Маршрут обслуговує комунальне АТП-1. Вартість проїзду – 20 гривень. Як писала “Львівська Пошта”, на експрес-маршруті до 31 грудня їздить один низькопідлоговий автобус, а в наприкінці року у міськраді проаналізують його роботу та подумають, чи затверджувати цей маршрут на постійній основі.
Доїхати до аеропорту можна й тролейбусом № 9, що курсує від головного корпусу Франкового вишу.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6476 / 4.07MB / SQL:{query_count}