8 і 9 травня поліцейські працюватимуть у посиленому режимі

У Львові запланована низка поминальних заходів

В День пам’яті та примирення, а також у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні поліція Львова працюватиме в посиленому режимі. Про це повідомляє ГУ Нацполіції у Львівській області.
В ці дні у Львові заплановані поминальні заходи на місці колишнього концентраційного табору “Шталаг-328” на вул. Грабовського, 11 та покладання квітів до могил і меморіалів на Марсовому полі та на Пагорбі Слави, інформує Твоє місто.
Для забезпечення публічного порядку та щонайшвидшого реагування на злочини і правопорушення на вулицях Львова збільшать кількість патрулів, слідчо-оперативних груп. А для реагування на виявлення небезпечних та підозрілих предметів працюватимуть вибухотехніки та кінологи. Окрім того, в місцях проведення заходів працюватимуть групи превентивної комунікації.
Також у посиленому режимі для моніторингу та оперативного реагування на можливі правопорушення працюватиме Ситуаційний центр ГУ Нацполіції Львівщини.
Разом із поліцейськими охорону публічного порядку на Львівщині забезпечуватимуть бійці Національної гвардії України, а також офіцери та курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ.
“Якщо ви станете очевидцем скоєння злочину чи правопорушення, а також у випадку виявлення підозрілих чи небезпечних предметів, негайно звертайтеся до поліцейських або телефонуйте на оперативну лінію 102!” – закликають правоохоронці.
Поліцейські просять бути взаємоввічливими, не використовувати заборонену символіку, утримуватися від провокативних акцій та заяв, а також не порушувати публічний порядок.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7130 / 4.07MB / SQL:{query_count}