Красиві, розумні та реалізовані

У Львові вперше оберуть “Місіс Львова” та “Місіс Східна Європа – 2019”

У Львові 22 травня відбудеться конкурс “Місіс Східна Європа – 2019”. З двохсот жінок, які надіслали заявки, до фіналу вийшли 11 найгарніших, найрозумніших та найуспішніших. Про це повідомила організатор конкурсу “Місіс Східна Європа”, Mrs TOР of the UNIVERSE 2018 Уляна Оксенюк (на фото).
З її слів, у січні організатори конкурсу “Місіс Всесвіт” звернулися до неї з пропозицією щодо співпраці. Торік вона представляла Україну на всесвітньому конкурсі “Місіс Всесвіт”, де здобула титул “Топ Всесвіту”.
Цей конкурс відрізняється від звичних конкурсів краси тим, що до участі запрошують заміжніх жінок віком від 25 до 45 років, інформує pressclub. Критерії – бути не тільки гарною зовні, але й успішною та реалізованою в житті. Тому звичного кастингу не було.
“Наш кастинг відбувався за горнятком кави під час приємної бесіди про цінності, пріоритети та погляди претенденток. Так я робила відбір і обрала 11 розумних і гарних жінок”, – каже організатор конкурсу “Місіс Східна Європа”.
Одна з претенденток на корону найгарнішої жінки Львова та Східної Європи та водночас мама трьох дітей Йоланта Клюсовська розповідає, що під час навчання у виші брала участь у конкурсі “Міс Лісотехніка”. “Цей конкурс дуже відрізняється від цього конкурсу. В журі були представники модельних агенцій та фешн-індустрії. І дівчат оцінювали як гарну обкладинку”, – говорить вона.
Для всіх інших учасниць конкурсу “Місіс Східна Європа” це буде перший досвід участі в конкурсі краси. Більшість з них – багатодітні мами, дружини і водночас успішні бізнес-пані.
“Я мама чотирьох дітей. І коли мене запитують, чим я займаюся, то кажу, що я – мама. Це моя місія на той час, поки діти маленькі. Мама мусить займатися вихованням дітей”, – розповіла про себе Наталія Тропак.
Мама двох дітей Наталя Шахрайчук, крім виховання дітей та бізнесу, має час і на благодійність. “Ми разом з благодійним фондом “Серце дитини” проводили благодійні ярмарки та аукціони. За отримані кошти купили обладнання для лікарні ОХМАТДИТ для діток з вадами серця та робили ремонти в палаті для діток та в кімнаті відпочинку для мам цих діток”, – говорить вона.
Саме ці якості, на думку організаторів, і потрібні для участі в цьому конкурсі. Але окремих традицій конкурсу краси буде дотримано. Наприклад, на учасниць очікує чотири дефіле. Серед яких і вихід у купальниках.
“Це буде незвичний вихід в купальниках. Наш логотип – шматки криги, тому що Східна Європа – це одна з найхолодніших частин Європи. За стилем – прообраз Снігової Королеви. Тому купальники будуть. Але під сукнями, які нагадують кригу”, – зазначає Уляна Оксенюк.
Отож жінки змагатимуться за п’ять титулів – “Місіс Східна Європа”, “Віце-місіс Східна Європа”, “Друга віце-місіс Східна Європа”, “Місіс Львів” та “Віце-місіс Львів”. Для переможниці ювеліри з Одеси  виготовляють корону. Також вона представлятиме Східну Європу на конкурсі WOMEN of the UNIVERSE в Лас-Вегасі (16 – 21 червня 2019 року).
Проте головна мета цього конкурсу – благодійність. “Усю конкурсну програму я присвячую соціальній програмі “Відповідального батьківства”. Мета благодійного фонду – допомогти дітям з неблагополучних родин отримати якісну освіту. Ми допомагаємо дітям готуватися до здавання ЗНО або ж оплачуємо можливість займатися у гуртках, про які вони мріють. І в рамках конкурсу ми організовуємо 8 травня благодійний форум в Центрі Шептицького. На цьому форумі кожна з учасниць конкурсу матиме доповідь на глибокі та соціально важливі теми”, – резюмує організатор конкурсу “Місіс Східна Європа”.
Під час форуму учасниці конкурсу краси розказуватимуть про щасливе материнство, сексуальне виховання дітей, майстерність мам встигати все, виховання особливих дітей та уміння при цьому насолоджуватися життям та про багато інших речей, про які можуть розповісти дорослі та впевнені в собі жінки.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6648 / 4.1MB / SQL:{query_count}