Перша вишита сорочечка

У Всесвітній день української вишиванки у пологових будинках новонароджені отримають подарунок

До Всесвітнього дня української вишиванки представниці львівського осередку “Клубу Успішних Жінок “Жінки України” (КУЖ), як і торік, ініціюють всеукраїнську акцію “Народжений у вишиванці”.
“Дякуючи Лесі Воронюк, яка започаткувала Всесвітній день вишиванки, зараз про наш генетичний код дізнається все більше і більше країн. Ініціатива “Клубу Успішних Жінок-Львів” – це акція “Вишиванки зі Львова” для новонароджених діточок України. Регіональні клуби КУЖ-Україна радо підтримали нас. І вже в цьому році вчергове акція “Народжені у вишиванках” пройде у пологових будинках не тільки Львівщини, але й у багатьох регіонах України. Дітки, які народилися, отримають свою першу вишиванку і листівочки з побажаннями для немовляток від людей, які придбали для них вишиванку. До слова, дякуємо, клубу “Коло-Львів”, який вже вдруге долучився до заходу”, – розповідає голова львівського осередку  “Клубу Успішних Жінок “Жінки України”, засновниця Західноукраїнського центру коучингу та розвитку особистості, відома львівська благодійниця Ірина Плахтій.
“Охочі до акції – долучайтеся! Ви можете купити сорочечку самі або переказати кошти, і ми це зробимо від вас. Картка “ПриватБанку” – 5167 9856 6030 7166, Плахтій Ірина (контактний телефон – (067) 711 31 26). Якщо є бажання написати листівку від себе з побажаннями, текст прошу прислати мені в приват. Ми закупимо листівки і підпишемо таким чином, аби кожна дитинка знала свого вишиваного ангела-охоронця”, – каже Ірина Плахтій.
Вартість однієї вишиванки – 200 грн. “До 14 травня плануємо всі сорочечки попакувати, завезти або передати по регіонах України, а 16 травня – завести у пологові будинки Львова (№1, що на Мечникова, та Перинатальний центр) та Львівської області (Броди та Новий Розділ)”, – резюмує Ірина Плахтій.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7256 / 4.08MB / SQL:{query_count}