Маршрути львівських трамваїв: є зміни

З 13 травня більшість трамваїв почнуть курсувати за оновленими схемами руху

13 травня трамваї перестануть курсувати на площу Двірцеву, а кінцеву зупинку перенесуть до депо на Городоцькій. Отже, трамваї №1, 7 та 9 курсуватимуть за новими схемами. “Аналізуючи наявну схему трамвайної мережі ми побачили, що вона має певні недоліки. Наприклад, колись трамвайні маршрути №3 і 5 повністю дублювалися між собою, а також частково дублювалися №5 і 4. Тобто маршрут №5 дублював маршрути №3 і 4. Маршрут №10 на 60% дублював №2. І коли ці маршрути зустрічалися в районі НУ “Львівська політехніка”, вони один за одним поверталися до Політехніки. Також схожі між собою є маршрути №1 і 9. А це не раціонально з точки зору організації руху трамваїв і дотримання хорошого інтервалу для пасажира. Тому вирішили внести зміни у трамвайні схеми і розвести схожі між собою маршрути, – розповідає Ігор Могила, керівник відділу розвитку ЛКП “Львівелектротранс”. – Було запропоновано пустити маршрут №1 за схемою Залізничний вокзал – вул. Бандери – вул. Дорошенка – Погулянка, маршрут №4 із Залізничного вокзалу на Сихів, по Стуса – Вітовського – Київська, а маршрут №9 – Залізничний вокзал – вул. Вітовського – вул. Франка – вул. Хмельницького – вул. Замарстинівська – вул. Торф’яна. Це дозволить усунути взаємне дублювання між маршрутами і забезпечити нові сполучення, яких досі не було. Маршрут №7 запускаємо на вул. Пасічну. Нова схема трамвайного маршруту №1 – це відновлення історичного трамвайного маршруту №1, який існував у Львові”.

Трамвай №1 курсуватиме за маршрутом: Залізничний вокзал (ТРЦ “Скриня”) – вул. Бандери – вул. Дорошенка – Погулянка та у зворотному напрямку.
Трамвай №7 курсуватиме за маршрутом: вул. Татарбунарська – вул. Шевченка – вул. Підвальна – вул. Личаківська – вул. Пасічна та у зворотному напрямку.
Трамвай №9 курсуватиме за маршрутом: Залізничний вокзал (ТРЦ “Скриня”) – вул. Вітовського – вул. Франка – вул. Хмельницького – вул. Миколайчука (після завершення ремонту та реконструкції вулиці Замарстинівської – до Торф’яної).
Через реконструкцію Двірцевої замість залізничного вокзалу трамвай №1, 4, 6 та 9 зупинятимуться біля ТРЦ “Скриня”. Відновити рух трамваїв до вокзалу планують до кінця року.
З 13 травня тимчасово не курсуватиме трамвай №5. Він має відновити роботу після завершення ремонту вулиці Замарстинівської та їздити з вулиці Миколайчука до Коновальця. Маршрути №2, 3, 8 курсуватимуть без змін.
Як повідомив під час брифінгу заступник директора з експлуатації ЛКП “Львівелектротранс” Віталій Пітула, у трамваях будуть звучати оголошення про зміни маршрутів, також змінять інформаційні таблички на зупинках трамваїв.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6568 / 4.09MB / SQL:{query_count}