Грант від ЄС на промоцію проекту відновлення колії Хирів – Перемишль

За ці кошти планують зробити туристичне ознакування та розробити нові туристичні маршрути

Проект популяризації залізничного сполучення із Хирова, що на Львівщині, до Перемишля отримав грант 53,8 тис. від програми ЄС “Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020”. Про це зазначено на сторінці у Facebook громадської організації “Лінія 102”, яка спільно з аналогічною польською організацією просуває ідею відновлення цього сполучення між прикордонними містами України та Польщі.
“Проект спрямований на популяризацію “Лінії 102”, а точніше частини Першої угорсько-галицької залізниці як привабливого туристичного об’єкта”, – каже заступник голови правління ГО “Linia102.ua” Віктор Гальчинський.
З його слів, у межах гранта запланували розробити туристичні маршрути пам’ятками довкола лінії в Перемишльському повіті Польщі та Старосамбірському районі Львівщини, встановити туристичне ознакування об’єктів культурної спадщини залізниці, проводити конференції щодо розвитку туризму в районі лінії, розробити стратегію залізничного туризму в регіоні та організувати спільні поїздки лінією для української та польської молоді – найперше для студентів PWSW та Львівської філії Дніпровського університету залізничного транспорту, інформує Твоє місто. Детальніший план заходів мають оприлюднити згодом.
Про відновлення руху вантажів із Нижанковичів до Перемишля почали говорити ще в 2014 році. Сполучення Хирів – Загуж діяло до 2010 року, проте через стан шляхів його зупинили. Водночас Польща планує виділити 40 млн злотих на реконструкцію польської частини залізничної гілки Нижанковичі – Перемишль.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6850 / 4.07MB / SQL:{query_count}