Субсидії: кому потрібно ще раз подавати заяву

Пільгу готівкою отримуватимуть ті, що не матимуть заборгованості за комунальні послуги станом на травень – червень

У травні відбудеться автоматичне перепризначення субсидій. Але не всім одержувачам! Автоматичне перепризначення буде для трьох мільйонів домогосподарств, решта повинна буде оновити декларацію про доходи та заяву, мовиться на Урядовому порталі про субсидії.
Приміром, оновити документи в травні треба буде таким категоріям одержувачів субсидії: орендарям житла; внутрішньо переміщеним особам; сім’ям, яким раніше призначили субсидію не на зареєстрованих у помешканні, а на тих, що фактично там проживають; сім’ям, де є люди працездатного віку, які не працюють або мають дохід, що нижчий за мінімальний (4173 грн); сім’ям, у яких відбулися зміни в складі упродовж минулого року.
Готівкову субсидію отримуватимуть домогосподарства, які станом на травень – червень не матимуть заборгованості за комунальні послуги. Пенсіонери отримуватимуть допомогу готівкою через Пенсійний фонд та Укрпошту, а ті, що ще не на пенсії, через Ощадбанк.
Ті сім’ї, які станом на травень – червень матимуть борги за “комуналку”, будуть переведені на безготівкову монетизацію.
Літню субсидію розраховуватимуть на основі доходів громадян, отриманих у ІІІ – IV кварталах 2018 року. Допомогу на опалювальний сезон 2019 – 2020 років – на основі доходів І – ІІ кварталів 2019-го.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.1408 / 4.06MB / SQL:{query_count}